Longines Master Collection Retrogade

Hallo,

Ik ben al een hele poos aan het zoeken naar een mooi horloge voor me. Ik heb al een ander topic (Moeilijke Keuze) lopen waar jullie me al veel raad gegeven hebben.
Daarom heb ik weer een vraagje.
Ik was in de catalogus van Longines aan het kijken toen mijn oog viel op de Master Collection Retrogade. zie foto
wat vinden jullie hiervan? Heeft iemand ervaring of kennis van deze horloge?

mvg
kristof

Naar mijn opinie: Knap horloge.

Oog voor detail.

Zie:

Ik vind de Longines Master Collection heel erg mooi. Deze ziet er mooi uit maar toch zou ik de normale chrono versie prefereren.

Is een knap horloge, en zeker waar voor je geld maar persoonlijk vind ik zes wijzers op één plaat te veel van het goede, mijn ervaring is dat horloges met een sobere, strakke opmaak minder snel vervelen maar goed dat is wellicht iets persoonlijks.

jullie kunnen misschien wel gelijk hebben dat het allemaal een beetje te druk is.
maar dat maakt het langs de andere kant ook weer speciaal.

dus…
toch nog even goed nadenken

mvg
kristof

Mijn beste,

Misschien is dit iets voor je, de Longines Olympic Chrono.

http://www.wwwatches.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=883&Itemid=20

Orologio Signaturis Temporis.:wink:

Ik vind dit persoonlijk zeer mooie horloges.
Wijzerplaat is in balans en zeer mooi.Ook de beblauwde wijzers.

Longines maakt echt prachtige horloges, hoewel ik dit exemplaar wel erg druk vind met zoveel wijzers.
Is deze Longines
http://www.horlogeforum.nl/read.php?15,90404,100289#msg-100289
wellicht iets voor je? :wink:

Ik vind het een prachtig horloge(tu)
Als ik het geld had? Dan wist ik het wel!
Longines maakt echt schitterende horloges.

ik vond deze al geweldig vanaf de eerste keer dat ik er een plaatje van zag…
ongeveer een jaar geleden. Volgens “Chronos” een schnäpchen (koopje):wink:

nu nog sparen.

groet,
Arno

ik vind het ook een prachtig horloge. Heeft iemand een idee van de prijs ervan in België?

mvg
Kristof

die zal niet veel verschillen met die in Duitsland. Ongeveer 3550 euro dacht ik

Groet,
Arno.

Beste Kristof

Ik vind de Retrogade één van de mooiste modellen uit de Master Collection van Longines. Zelf draag ik hem nu al sinds januari (toen die na een jaar wachten eindelijk werd uitgeleverd) en ik moet zeggen dat ik er echt heel blij mee ben!

Als je er besluit een te kopen, dan kun je altijd ook even contact met mij opnemen. Ik heb er namelijk nog één in de voorraad.

Groet,

Robbert

Beste Robbert

Ik ben gisteren eens bij de juwelier hier in de buurt gaan kijken en daar
lag de Retrograde met de capacity indicator onderaan. en eigenlijk vind ik die mooier als die met de secondenwijzer onderaan. omdat bij de eerste een echt/normale secondenwijzer zit. Ik heb het horloge ook eens mogen passen en ik moet zeggen het zit als gegoten. Is het ook mogelijk om dit horloge af te stellen?
Wat houdt dat precies in?

mvg kristof