Op Marktplaats staat deze advertentie onder nummer 983123870
Met de volgende beschrijving; Te koop aangeboden;
Omega Speedmaster Daydate uit 2008
Referentie 3220.50.00 met caliber 3606
Het horloge beschikt over de volgende specificaties:
automatische opwinding met handwindfunctie
chronometer certificering
chronograaf functie met minuten en urenteller
44 uur gangreserve
datum, dag en maand aanduiding
24 uurs index
tachymeter
100 meter waterdicht
saffier glas
Het horloge heeft een diameter van 40mm en word geleverd op de originele stalen band met vouwsluiting en alle schakels.
Samen met een originele leren omega band en de doos en papieren is dit een mooi compleet pakket in goede staat van de tweede eigenaar.
Prijs € 1.900,00
ECHT OF NIET ECHT ??
Een lange termijn op marktplaats hoeft an sich niets te zeggen. Lange accounts worden soms gekocht door criminelen.
Niet dat dat nu het geval is natuurlijk, dit horloge is echt, de verkoper hoogstwaarschijnlijk ook.
Maar bedenk dat lange accounts niet altijd betekenen dat ze betrouwbaar zijn.
Alles wordt duurder, ook de minder geliefde modellen. Een jaar geleden kocht je nog een reduced voor 1000/1200, kosten nu ook al rond de 1500 euro met uitschieters richting de 2000.
Iemand die ik bij mijn ‘vrienden’ heb zitten. Is hier niet actief dacht ik. Hij plaatste afgelopen week in een verkoopgroep een advertentie. Ik kan hem nu niet meer vinden, maar dat zegt niet alles. Zaten geen doos en papieren bij geloof ik, vandaar de relatief scherpe prijs. Horloge was in hele goede staat en verkoper is betrouwbaar.