Door een leuke meevaller heb ik zo ongeveer 400 a 500,- euro te besteden. Nu leek het mij eens leuk mij te verrassen door wat inspiratie van anderen. Wat ik in ieder geval niet wil is een duiker, daar heb ik er nu twee van (Seiko en Pulsar) Hiervoor had ik een Arctura die ik te groot vond, ik heb geen grote polsen.
Wat ik zelf mooi vind o.a:
Seiko alpinist. Alleen de groene wijzerplaat vind ik minder mooi.
SARX017. Heb 'm zelf, echt heel mooi. Mooie matte kast, S-je op de kroon, geribbelde wijzerplaat met fraaie lichtval, mooie indices, bijzondere wijzers en rode tip op de secondewijzer. Tophorloge!
Een sarb035. Echt een super mooi horloge die je eigenlijk in het echt moet zien, foto’s en plaatjes doen hem geen recht. Ik zei het vanmiddag al, het is een horloge van €350, maar voelt en ziet eruit alsof hij minstens het dubbele kost.
Dat klopt.
De 38 mm heeft mijn voorkeur.
Hij draagt wat groter dan de 38 mm zou doen vermoeden.
Bovendien schrijven ze niet veel af.
Soms kun je een occasion vinden voor E 150,- onder de nieuwprijs.
In dit geval zou ik voor een nieuwe gaan.
En er zit een prima ETA uurwerk in en is 10ATM waterdicht.
Precies
Ik vind het mooi dat alle cijfers even groot zijn zoals op de 38mm versie.
En ik kan met 38mm prima door een deur, het geeft ook iets dress-achtigs