Mezelf maar even voorstellen, na aanmaken account

Hahahaha,

Tja, het weer was er wel naar van de week. En nou moet ik eerlijk zeggen dat hij prima zou staan bij sommige outfits en schoenen die ik heb. Maar op een of andere manier trekt de kleur toch net iets meer aandacht dan ik persoonlijk zou willen.

Met andere woorden, ik vind het een necktwister met alle risico’s van dien. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 like

“Conversation piece”, zoals sommige hier zeggen… :grin:

1 like

Welkom nieuw-lid-met-de-lange-naam op dit prachtige forum vol informatie en inspiratie.

Een mooie tijd hier toegewenst!

1 like

Welkom op dit mooie forum! Als je alleen meeleest zul je lang op TL-2 met verkoop rechten moeten wachten. Ik ben dagelijks redelijk actief en wacht al ruim een half jaar.
Maar de sfeer is hier algemeen zo goed en leden zijn zeer behulpzaam zodat je wellicht vanzelf actief mee gaat doen.

Veel plezier! Geniet van al het moois dat hier dagelijks te zien is…

1 like

Wederom, dank u allen!

Dat is gelukkig niet de reden dat ik lid ben geworden. De reden om lid te worden, was om te kunnen kopen.

Sterker nog, ik heb niks om te verkopen. Ik heb meerdere horloges, allemaal gekregen op “verwendagen” en allemaal plakmerk. Niet waard om ze in detail te benoemen, laat staan om te verkopen :rofl:.

Daar hebben we een speciaal topic voor: Shitters Only :grin:

In elk geval kun je naar hartelust kopen in het blauwe gedeelte.

1 like

Welkom hier bij HF !
Ja wij noemen het graag horloge.

1 like

Welkom!

1 like

Welkom en veel leesplezier :+1:

1 like

Welkom gup veel plezier op het forum en wie weet haal je wel en heel mooie visch hier binnen ! succes :+1:

1 like

Leuk intro, welkom!

1 like

Sommige eigenaren van gouden Rolexen noemden het zelf “hun klokkie” zo weet ik uit zeer betrouwbare bron.

1 like

Welkom

1 like

Welkom kleine Gup :wink:

1 like

Aaah, een medegup :grin:

Welkom op HF Gup en veel plezier hier gewenst!

1 like

Hartelijk dank. Ik vermaak met best hier op het forum.

1 like

Dat is mooi om te horen (in juni had ik jouw voorstelling gemist😀).

1 like

Welkom!

1 like

leuke binnenkomer ! welkom dus !

1 like