Minder bekend: "Di Lenardo & Co." uit Zwitserland

[center]
http://www.di-lenardo.ch/
[/center]
[hr]
De handelsonderneming met bovenstaande naam lijkt een soort ‘Winkel van Sinkel’. Ze verkopen diverse spullen, waaronder pijpen, gsm’s en zilveren skull-artikelen, maar ook horloges.
En dat laatste interesseert ons natuurlijk.
Het horloge-assortiment bestaat uit 2 lijnen: Triumphator en Imperator; beiden omvatten chronografen in rechthoekige kasten.
Triumphator bevat een soort eerbetoon aan Raffi Bader, kennelijk een befaamd Porsche-coureur. De horloges zijn uitgevoerd in volledig titanium of titanium+carbon, uitgerust met Valjoux 7750 en voor resp. prijzen van CHfr 6.500 en CHfr 18.000.
De afdeling Imperator kent meer varianten in kleur van wijzerplaten, complicaties en voor de liefhebbers glimsteentjes op kast en bezel. Ook hier zullen de prijzen niet misselijk zijn.

Hartelijke groet,
Flip.

De bandjes zijn het leukst.