Minder bekend: "Itay Noy" uit Israel

[center]
http://www.itay-noy.com/
[/center]
[hr]
Ik mag vandaag weer eens een merk aan jullie presenteren dat spraakmakende horloges op de markt brengt.
Sinds 2000 maakt dhr. Itay Noy in Tel Aviv horloges van chronometer-kwaliteit in opvallende en niet alledaagse post-modernistische ontwerpen.
Overigens heeft hij het ontwerpen van horloges in ons land geleerd.
V.w.b. de uurwerken heeft hij meest gekozen voor ETA 2824-2, maar ik kom ook ETA 6498-1 tegen.
Opvallend is bijvoorbeeld model ‘Everyday Holiday’, dat tweezijdig gedragen kan worden. Hierin zit ETA 2804-2 (2 uurwerken).
De ‘City Square’ modellen hebben plattegronden van pleinen in gekende wereldsteden op de wijzerplaat. (Dit gegeven is overigens niet nieuw in de horlogemarkt.)
Veel modellen worden in gelimiteerde aantallen geproduceerd.
Tot slot kent de collectie een aantal tafelklokken in brons. Omdat deze van 2 quartz uurwerken voorzien zijn, kan ook tweezijdig de tijd afgelezen worden.
De doelgroep van dit merk zit meer in de jet set.
Prijzen (op Chrono 24) van pakweg € 2.200 tot € 6.200.
Op aBlogtoRead
http://www.ablogtoread.com/category/watch-brands/itay-noy/
kun je 5 reviews over dit merk lezen.

Tot morgen,
Flip.

Mooi - hele aparte wijzerplaten die het kijken naar je horloge nog een groter genot maken.

Nou, dit vind ik helemaal niet zo verkeerd. Weer eens wat anders en volgens mij heel mooi afgewerkt.

Had ze wel eens voorbij zien komen, mooie horloges (tu)
Zijn overigens ook te koop bij AceJewelers.

Sparks Schreef:

Opvallend is bijvoorbeeld model ‘Everyday
Holiday’, dat tweezijdig gedragen kan worden.

Geinig, ik zit ook al een tijdje te denken aan dubbelzijdig draagbare horloges, maar ook met verwisselbare modules.