[center] http://www.nitewatches.co.uk
[/center]
[hr]
In het afgelopen jaar is dit merk wel eens terloops genoemd op ons forum.
N.m.m. toen te weinig aandacht, dus nu in het zonnetje.
Het gros van de collectie valt in de categorieën sportief en actief, maar er zijn ook exemplaren die onder extreme omstandigheden te gebruiken (zouden moeten) zijn.
De kwaliteit kan ik niet beoordelen, maar ‘Swiss lighting GTLS, Swiss movements and thick sapphire crystal with triple anti-reflective coating’ wekt wel enig vertrouwen.
De lumen op wijzers en indexen doen een beetje denken aan “Ball”.
Wel veel pvd zwarte kasten, maar dat zal voor liefhebbers geen bezwaar zijn.
In mijn gebruiksaanwijzing van de MX10 201 (zie plaatje) staat een fout.
‘Dubbel’ uttrekken van de stift bedient de wijzers en niet de datum. ‘Enkel’ uittrekken bedient de datum. Nite beweert andersom, en dat zou erg onhandig zijn. De datasheet van het Ronda-caliber geeft de correcte volgorde. Misschien is het nu verbeterd door Nite.
Ik ben kleurenzwak (Farbuntüchtig!) voor rood-groen. De 201 was daarom een verkeerde keus. Kijk om te begrijpen wat ik bedoel op hun site en ga naar de 201.
Muis bewegen over het horloge laat fraai het nachtelijke beeld zien. Doe hetzelfde met de 300T of de 400T, en vergelijk.
T staat voor tactical, dus u kunt op het slagveld uw tijd vergelijken met die van vijand. Hetzelfde geldt voor het Nato-stocknummer.
Verder natuurlijk alleen rang en registratienummer geven.