Moderatie vanuit Firenze

Een rondrit door Toscane kan natuurlijk niet zonder een bezoek te brengen aan de grootste bezienswaardigheid die de streek, en Florence in het bijzonder, rijk is; de Panerai Boutique aan de Piazza San Giovanni.
Opgewacht door 6 personeelsleden (die bij elkaar de voornaamste wereldtalen beheersen) kreeg ik een allervriendelijkst onthaal en werd ik na een korte introductie langs de bijzondere modellen geleid die de boutique (zo heet de winkel annex museum) tentoon heeft gespreid. Uiteraard hoort daar het verhaal van de kleine winkel, waar het ooit is begonnen etc etc gewoon bij.
Ik moet bekennen dat het speciaal was. Met de ooit door Michelangelo afgekraakte “Duomo” in je rug raak je toch onder de indruk van deze ambiance en voel je de drang opkomen om een impuls aankoop te doen die ongetwijfeld eindigt in een fenomeen dat de Italianen “flipper” noemen (echt waar). Een cynicus zal Panerai niets meer vinden dan een fantastisch opgezet en uitgevoerde marketing strategie maar het is er dan in ieder geval een die geslaagd is.
Groeten uit Toscane,
Jur

61 likes

Super mooie stad! Veel plezier daar.

We zullen het rustig aan doen op het forum zodat jij ook kan genieten van je vrije tijd :wink:

3 likes

Prachtige stad, vorig jaar nog even geweest. (Niet bij Panerai overigens). Veel plezier verder, Toscane is een van m’n favoriete vakantiebestemmingen. :+1:

1 like

Prachtig Toscane!!! Veel plezier @Jur

Ook al een paar keer geweest. Ik vind Panerai tof. Heb altijd een pam in mijn collectie. Sinds kort de Pam390 boutique editie echter die komt uit Parijs. 2 jaar geleden ging ik overtuigend naar binnen om te kopen maar het gewenste model was niet voorradig🙁 Ooit koop ik er daar 1.

Een hele fijne vakantie gewenst!

1 like

Haha wat cool :ok_hand: Have fun!

1 like

Tof @Jur!! Veel plezier!!

Ik zal mezelf de komende dagen nog even gedragen dan
 Haha

Geniet ze!!

Erg mooi daar in Toscane!
Bestel er een stokbroodje gegrild wild zwijn met geraspte truffel.
Andres ben je niet in Toscane geweest :wink::+1:

1 like

Geweldige stad geniet ervan, tip maak wat leuke foto’s van de etalages??

Als je van wijn houd is de antinory winery een absolute aanrader!!!

Leuk verslag Jur en een zeer geslaagde rondleiding zo te lezen. :ok_hand:

Cool,dus we kunnen los,want Jur is er lekker toch niet
ow wacht
Hai Jur.:rofl:

2 likes

Heel veel plezier nog Jur!:+1::slight_smile:

Enjoy Florence & Toscane! Ook hier een groot fan.
Die boutique is geweldig, het eromheen gesponnen marketingverhaal eveneens en imho heeft het merk meerdere begerenswaardige modellen (zolang het maar geen vlokkige kasten van 200gram zijn waarmee je kunt diepzeeduiken
).
Check vooral ook de overige AD’s eens, vaak zijn er mooie deals te maken voor Breitling, Rolex en Zenith. En op de Ponte Vecchio vooral immer gerade aus kijken en je niet laten verleiden door de verdwaalde full set oudjes die je her en der in de etalage aantreft

Buone vacanze!
Otto

1 like

Veel plezier daar!

Mooie gelegenheid voor een Bistecca Fiorentina
 En je weet hoe de Fiorentini erover denken:

Meno di quattro diti si chiama Carpaccio!

(minder dan vier vingers noemen we Carpaccio)

Geniet ervan!

image

4 likes

Daar komt ook Proraso vandaan. Erg verslavend


2 likes

Ik was van plan om volgende week te vertrekken naar Toscane voor tien dagen, maar het wisselvallige weer heeft me daar toch van doen afzien.

In ieder geval nog veel plezier gewenst daar!

http://www.acquaal2.it

prima tentje om in de avond een hapje en wijntje te doen
 een plek waar veel locals ook heen gaan

Kort frituren, mayo erop en genieten!

1 like