Moonswatch Ali bandje op seamaster

Hoi allen, ik zit een beetje te kijken naar rubberen banden met een kleurtje voor mijn seamaster. Voordat ik 190 piek stuk sla op een oranje zealande band die ik misschien niet ga gebruiken, wilde ik eerst even een goedkoop alternatief proberen. Die moonswatch bandjes van AliExpress zien er wel aantrekkelijk uit. Iemand dit al wel eens geprobeerd? Past een speedmaster band op een seamaster? Leuke alternatieven zijn ook welkom trouwens!

Bandjes in kwestie: https://a.aliexpress.com/_EzATTJf

1 like

Mijn ervaring met AliExpress bandjes is dat de kwaliteit behoorlijk variƫert. De echt goedkope bandjes van rond de 5 a 6 euro vond ik altijd vrij stug (meer plastic dan rubber). Ik moet zeggen dat ik het door jou genoemde bandje ook niet echt comfortabel vindt ogen.

Rond de 12 euro zat het meestal wel goed met het type materiaal. Maar goed, dit is mijn ervaring en met jouw bandje kan t zomaar prima in orde zijn. Ik zou het gewoon eens proberen. Ook om te checken of t überhaupt goed past natuurlijk.

2 likes

Laat je weten hoe de kwaliteit is als je er 1 besteld hebt? :grin:

Ik ga eerst nog een moonswatch proberen te bemachtigen, dan komt er ook 100% een rubberen bandje op!

1 like

Als er bij staat dat het rubber gefluoriseerd is dan zit meestal goed. Zijn dan ook geen stof vanger meer.

1 like

Deze van forumlid Floris van STRPS zijn erg goed.

https://strps.watch/nl/collections/rubber/products/strps-curved-rolex-rubber

1 like

Bedankt voor de antwoorden en tips allemaal, ik ga er eentje proberen in ieder geval

Dat niet, maar veel bezitters zetten er meteen een andere band op. De originele band wordt wel met veel zorg bewaart ivm. evt. verkoop en waardebehoud.

1 like

Ja begrijpelijk, want zo’n moonswatch is ook een hele investering
:joy::joy::joy::joy::joy:

2 likes

Catch my drift :stuck_out_tongue_winking_eye::+1: