Muhle Glashütte of toch een ander horloge: oriënteren

Ben momenteel aan het kijken naar een volgende aankoop (deskdiver :)). Aangezien ik nog maar net aan het kijken ben is mijn selectie nog vrij breed :slight_smile:

  • Tudor Black Bay
  • Tag Heuer Aquaracer 500m calibre 5
  • Tudor Hydronaut 2
  • Mühle-Glashütte Marinus GMT

Kan iemand me wat meer vertellen over Mühle-Glashütte? Zijn dit ook draagbare horloges buiten de prof. duiksport?

Wat zou jij kiezen?

Moet hem ook kunnen dragen op mijn bruiloft trouwens (maakt niet uit dat het geen dresswatch is :)).

Verneem graag jullie reacties!

Groeten,
Teun

Alvast gefeliciteerd met de aanstaande bruiloft.

Tudor Black bay vind ik de meest ingetogen(mooie) van dit stel.
Aangezien je net pas aan het kijken bent is dit misschien ook een mooie voor op het lijstje.

Wat is je budget?

Longines Legend Diver
Bremont?
Christopher Ward C60
Fortis B-42
Alpina Extreme diver 300 Chrono
Alpina Startimer Pilot

Succes

Ik zou gaan voor de Black Bay!

Van harte proficiat met de aanstaande bruiloft.

Heb je ook al aan Sinn gedacht? Ik moet zeggen dat ik van jouw suggesties, de Marinus GMT technisch de mooiste vind, het uurwerk is behoorlijk aangepast door Mühle. Persoonlijk vind ik de Tudor BB een hit van tijdelijke duur, omdat retro nú hip is, de Pelagos vind ik nu al een klassieker.

Succes in ieder geval.

Mühle-Glashütte is een mooi merk dat vaak over het hoofd wordt gezien. Ik heb een chrono van het merk gehad en daar straalden de technische vernuftigheid en kwaliteit vanaf. Dat horloge zou mijn eerste keus zijn. De Tag Heuer vind ik ook een heel mooi horloge, maar alleen als je een flinke pols hebt. Als je de eventuele verkoopbaarheid/restwaarde belangrijk vindt, dan zijn de Tudors je beste keus. De Hydronaut vind ik dan weer geen hoogtepunt van het merk. Succes met je keuze!

Black Bay, zonder twijfel.

Tudor heeft nu ook wel mijn voorkeur. Alleen de de gangreserve van 38u is wel wat weinig…

Ik heb niet zo’n grote polsen. Mijn Oris divers date past net :slight_smile:

Ik kwam trouwens ook nog een witte Breitling Steelfish tegen…

Iemand een Tudor BB in bezit?

Gr en dank voor reacties!
Teun

Dit zijn horloges die je bjj het sportduiken cq professionele duiken niet/nauwelijks tegenkomt. Bij het sportduiken zie je voornamelijk Promasters. Ga voor wat je mooi vindt. Tudor is een mooi merk, de Black Bay en Pelagos zijn erg fraai, alleen erg duur voor een gepimpte 2824-2.

Vorig jaar na lang twijfelen gegaan voor de BB.

En toch de Pelagos vind ik nog steeds erg mooi met die verschillende grijstinten.

De Tudor Black Bay.

En ik zou idd zoals eerder in dit draadje staat is ook even bij Sinn kijken.

Succes.

Groeten.

Noël.

Thanks. Zal vandaag evennaar Sinn kijken :wink:

Groeten,
Teun

Budget is nog redelijk rekbaar, maar max. 2500 denk ik (liever 2000:)).
Ik vind duurzaamheid , originaliteit en subtiele details belangrijk.

De Tag Heuer Aquaracer en Black Bay of Pelagos hebben op dit moment mijn voorkeur.

Groet,
Teun

Muhle is een erg mooi merk en kwalitatief hoogstaand! Zij mogen niet voor niks met Glashutte pronken in hun logo.

Be different en ga voor de Muhle!

38 uur wat weinig? Koop een Citizen Promaster quartz.

vh rijtje vind ik de muhle t leukst.

maar zou dan zelf eerder naar een pelagos kijken.

Gisteren op de beurs een aantal Muhle’s bekeken (er is een standhouder die er altijd redelijk aantal te koop heeft, nieuw) en de kwaliteit van de afwerking is toch wel heeeeel erg goed.