Een nieuwe “oude” aanschaf kwam vandaag met de post, de Omega Seamaster Aqua Terra, van het vorig model, de 2503.50. Ik had deze jaren geleden in 42 mm, de 2502.50. Ik vond m schitterend, met name zijn super glossy zwarte plaat en het feit dat ie zo mooi dun is. Die 42mm AT draagt echter erg groot en zag er op de pols uit als 45 en dat vond ik niet mooi, dus mocht ie gaan.
Nu bleef ik op zoek naar een mooi dun horloge met een glossy plaat, om op een mooie alligator te dragen. Na lang zoeken vond ik dit mooie exemplaar in mint conditie, zo ongeveer de laatst uitgeleverde van dit model, hij komt uit 2014.
Welja, na een schitterende Railmaster, Darkside of the moon nu weer een schitterende Aqua Terra… t houdt niet op hier… Maar desalniettemin, veel draagplezier toegewenst!