NA: 50's Omega - Cal. 266

Hoe langer ik horloges verzamel (intussen een 2-tal jaar) hoe groter mijn zwak voor een mooie vintage Omega wordt. Mijn oudste exemplaar was tot dusver een Seamaster uit '64, maar dat wordt nu overtroffen door wat nieuws!

Wat zijn voor mij de sweetspots van een vintage Omega:

  • Mooi verzorgde kast
  • Originele kroon en dial
  • Natuurlijk, egaal patina
    3 elementen die de nieuwe zeker en vast vertoont!

Het betreft een Omega die volgens mij uit begin tot midden jaren '50 afkomstig is. Over het exacte jaartal en modelref. ben ik niet helemaal zeker (ik geloof ref. 2639). Wat ik wel zeker weet is dat er een Cal. 266 inligt dat enorm lekker loopt en erg strak opwindt. Gangreserve zat ook!

Of hij lang in de collectie blijft weet ik niet. Waarschijnlijk wordt hij binnen een paar maanden weer geflipt voor wat nieuws, maar ik ga er in tussentijd toch lekker van genieten :star_struck:
Overigens worden antieke omega’s erg graag gefotografeerd, dus bij deze wat plaatjes:

Fijn en zonnig weekend iedereen!

27 likes

Mijn beste,

Proficiat met deze stylevolle vintage!!
Een gelouterd Omega, voor een langdurige polstijd. :watch:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Gefeliciteerd met je vintage Omega, enne die moet je natuurlijk nooit meer flipperen. Is toch gaaf, uit de jaren 50 en loopt ook nog eens netjes. Vooralsnog zolang je hem houdt veel draagplezier. :ok_hand: :+1:. Wilde deze zijn billen niet laten fotograferen :wink:

1 like

Vintage Omega can’t go wrong there. Zeker niet bij dit soort parels! Enjoy :ok_hand:

2 likes

Mooie patina :smiling_face_with_three_hearts:

1 like

Hele mooie! eigenlijk precies waar ik ook nog naar opzoek ben, mocht je ‘m ooit weg doen dan houd ik me aanbevolen :sweat_smile:.

Voor nu eerst veel draagplezier gewenst!

1 like