Enige tijd geleden raakte ik in gesprek met Jeroen van @WristCandy, ik had interesse in één van zijn horloges en wilde graag een deal maken.
Mijn meisje stak daar een stokje voor. Niet dat ik niet mocht, maar het horloge dat ik op het oog had wilde zij wellicht wel eens inzetten voor mijn 40e verjaardag over een paar maanden. Een onverwachte wending, maar Jeroen reageerde uiterst sportief op mijn annulering.
Toch knaagde er iets.
Ik moest en zou iets nieuws hebben en ik wilde per sé bij Jeroen kopen….
Een keuze gemaakt, een prachtige deal gemaakt en een dag later was de NA binnen. Blij, maar niet NA-topic-waardig-blij.
Paar weken gedragen en geconcludeerd dat het toch niet helemaal mij horloge was. Of zou dit het beruchte flipperitusvirus zijn?
En toen…
Toen zag ik op wristcandy.nl een horloge dat al lange tijd mijn aandacht had. De Tudor GMT met pepsi bezel.
Was dit terechte verliefdheid of toch flipperitus?
Nachtje slapen/wakker liggen…
Veel over lezen. Meningen verzamelen. Eigen mening vormen, etc.
Nee, dit is geen slap aftreksel van het grotebroer-merk. Als iemand deze kleuren zou mogen gebruiken is het Tudor wel. Én ik wil met dit horloge niet lijken op, ik vind het echt mooi. Wat zeg ik, enorm mooi.
Deal gemaakt.
Een volle 24 uur gewacht op de postbode, duurt een eeuwigheid, en daar was ie.
Zoontje de verpakking met schuimvlokken gegeven en de verrassingssnoepjes laten zoeken. Gaf mij mooi de tijd te pielen, lezen, band te wisselen en totaal verliefd te worden.
Dit is een blijvertje.
Flipperitus, beat that!!!
Edit en PS:
Dank @WristCandy
@iedereen: koop daar!