Vorige week langsgeweest bij een verkoper uit het zuiden vna ons land en een schitterende aankoop kunnen doen. Kwam eigenlijk voor een ander horloge, maar bij het zien van deze was ik snel om.
Betreft een geelgouden 18k AP dresser van 33mm, mooie maat, vind mijn vriendin ook dus denk dat ik het af en toe zal moeten delen. Mooiste aan het horloge vind ik de bijna porceleinachtige plaat met moon phase. Het horloge is zeer elegant met een tijdloos design. Denk dat dit echt een horloge wordt om van te genieten. Heb er ook meteen een andere band op gezet, suède soort bruingrijze band die het net wat meer casual maakt. Het originele aligatorbandje van AP heb ik uiteraard ook nog. Genoeg geluld hierbij de foto’s.
Tnx voor de mooie woorden! Beetje jammer idd van de 33mm ipv 36, maar dan had ik ruim 2x kunnen aftikken. Dan is die 3mm opeens niet zo belangrijk meer