Vanmorgen een horloge opgehaald bij een forumlid, het vertrouwen is hier echt super, heb verzendingsprobleempjes met een horloge onder de 200 euro met een forumlid, lag eerst aan die persoon, en familieleden, nu ligt het bij PostNL. Vanmorgen mij NA opgehaald in Limburg, rubber bandje gelijk gewisseld voor een Hirsch krokodillen leren bandje van een sponsor van het forum, in de opruiming gekocht. Daarnet nog een bandje met Breitling-gesp gekocht, ook hier op het forum.
Hele mooie Breitling maar komt beter tot zijn recht op rubber en staal.
Desalniettemin, als jij krokodil beter vindt gewoon doen.
Gefeliciteerd met de aanwinst.
Update: levering van Chihanski is via omwegen (niet zijn schuld hoor!!!) onbeschadigd aangekomen. Zoals vermeld, via dit forum ook een originele Breitling leren band, nieuw, met gebruikte gesp besteld bij een andere verkoper, die past perfect voor mij! Die past heerlijk!
Ik ben allergisch voor rubber/polyamide/nylon, vooral bij deze temperaturen best lastig, zelfs de niet lederen voering van een nieuwe Tissot begint op den duur te jeuken… Ik heb de Breitling net ook nog even op een Natostrap getest, dat gaat ook wel… De Tissot op Hirsch past helaas niet, band te dik voor de gesp.
Ik lees vaak en kreeg ook als reactie dat een SUPERduiker op rubber of staal moet… Maar om te duiken heb ik een DUIKcomputer… Gemeen he, voeg de foto ervan toe… Ik moet alleen wel de tijd een keertje bijstellen van de duikcomputer zie ik nu:)