Soms heb je wel eens van die dagen dat je “s avonds ineens een stuk armer ben dan je ‘s ochtends verwacht had, vandaag was ik aan de beurt. Het blijft gevaarlijk naar horloges kijken, ik liep met vrouwmens van het weekend door de stad en zag een Breitling bij Schaap in de vitrine liggen die ik echt mooi vond. Gauw doorlopen dus . Tot mijn verbazing zag ik vanochtend hetzelfde horloge te koop staan bij Your New Chrono en kon het niet laten een berichtje sturen. Eindresultaat:
Ik wil bij deze dan ook nog even Jonathan van Your New Chrono bedanken voor de meer dan uitstekende service. Daar kunnen een hoop mensen nog wat van leren!
Ziet er super degelijk uit. Mooie dial en de kleuren passen goed bij elkaar. Sinds ik Brad Pitt en de directeur van Breitling samen in promo zag kon ik de directeur en Breitling meer waarderen. Ondanks het ‘moetje’ doet Brad leuk mee. Tof horloge.