Eindelijk heb ik hem een echte Spaceview!, na een tijd op zoek te zijn geweest naar een knap exemplaar heb ik voor jawel € 150 eentje gevonden op Chrono24. Dat kon natuurlijk bijna niet voor die prijs en dat klopt ook want het uurwerk was in relatief slechte staat en het glas (plexi) was gescheurd. Gelukkig zit er bij mij in het dorp een hele goede stemvork specialist gespecialiseerd in Bulova horloges (Gerrit van accutron.nl).
Ik had al eerder een horloge bij Gerrit gebracht om te laten reviseren en had daar toevallig ook een hele mooie Bulova ’Devil Diver’ uit 1969 aangeschaft waar ik nog steeds bijzonder mee in mijn nopjes ben.
Nu ik een beetje verslaafd ben geraakt aan stemvork horloges stond natuurlijk een goede Bulova Spaceview hoog op het lijstje. Dit is een van de meest aansprekende voorbeelden van dit uurwerk dus toen ik er eentje tegen kwam voor een interessante prijs kon ik hem niet laten liggen. Gerrit heeft hem voor mij volledig gereviseerd en voorzien van een nieuw origineel glas. Ik ben nu nog op zoek naar een mooi nieuw bandje maar die komt binnenkort!
Hier wat foto’s het betreft een M7 Accutron Spaceview 214 uit (waarschijnlijk 1969-1970?), 36 mm in een stalen kast en met het kenmerkende open uurwerk zonder wijzerplaat.
Goed dat je zo een ruime blik hebt voor wat betreft de mogelijkheden van een horloge dan vind je nog een s wat. 150,- euro…?? Tis niet te geloven. Gefeliciteerd met je aanwinst.
Van harte. Super.
Heb ook een viertal Accutrons. Raak er behoorlijk aan verslingerd. Daarvan 1 spaceview en ook de 666ft snorkel.
M7 is trouwens 1967.
De M nummers : jaren ‘60
De N nummers : jaren’ 70
Wel even melden dat de revisie en glas duurder was dan de oorspronkelijke aanschaf maar dan nog heeft hij nu een waarde van 600-700 euro (is mij verteld )