Zoals iedereen die lid is van de CW mailinglijst wordt je met enige regelmaat benaderd met nieuwe aanbiedingen. Als je 3 weken geen mail hebt gehad check je de website of ze nog wel live staan .
Toen ze de C60 Atoll limited edition daarom aankondigden wist ik direct dat dit is wat het horloge van 2022 voor mij zou worden:
-blauwe duiker
-boeiende niet egale wijzerplaat
-stalen lunette
-Max 40mm
Gelimiteerde opgave van 350 stuks en zelfs goedkoper (lees je mee Omega?) dan de reguliere C60. Dezelfde dag nog in het winkelmandje en afgerekend en toen kon de voorpret beginnen.
Uiteraard besteld op staal, want elk horloge verdiend bijpassende band. Via Barton wel direct de Flatwater Elite silicon besteld. Deze tweekleurige rubberstrap past heel goed bij het blauw/turquoise van de wijzerplaat. Enkele keren mail gekregen dat hij vertraagd was ivm handmatige geschilderde wijzerplaat. Maar hier is hij dan! Er is zelfs lume op de eerste 15min van de duikring wat overdag zwart lijkt. Heel gaaf!
Gefeliciteerd met je CW, mooi horloge met een mooie rustige dial. Staat zowel op staal als op de blauwe strap mooi, wens je veel draagplezier met deze knapperd