NA Chrono Hammy Panda

De Hamilton Intra-matic Chrono Panda H variant handwinder kom mij vanaf de plaatjes altijd wel bekoren. Ik hikte alleen een beetje tegen de casedikte van 14.3mm aan. De plaatjes van @Gerard55 en een goede aanbieding trokken mij uiteindelijk over de streep. De dial kleurt in de zon richting creme maar verder zitten er meer witte tonen in de plaat.

En de casedikte? Ja, hij is zeker aanwezig. Zeker als je na een dag wisselt van een vintage exemplaar naar deze panda. Maar vooralsnog valt het mij niet tegen. En de Milanese is fantastisch.

70 likes

Heel erg mooi! Geniet ervan!

1 like

Proficiat met je mooie Hamilton, een fijn horloge.
Veel draagplezier!!:watch:

1 like

Mooie aanwinst mét betekenis, geniet ervan :facepunch:t2:

1 like

Mijn beste,

Proficiat met deze formidabele aanwinst!!
Mooi hoor!!

Ik wens je veel draag genoegen.:watch:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Wat een ongelooflijk mooie chronograaf!

Dat heb ik ook als ik wissel van (al dan niet vintage) dresser naar de Lunar Pilot of een Vostok duiker. Andersom went sneller.

Ik kijk regelmatig naar NA topics en dan denk ik meestal “Oh mooi” en soms “Mwah” en heel af en toe, zoals bij deze: “Wat prachtig!”

1 like

Lekkere :panda_face:
Veel plezier ermee!:+1:t4:

1 like

ziet er inderdaad goed uit :ok_hand:
draag hem met plezier

1 like

Heerlijke Hamilton :ok_hand:t2: gefeliciteerd met je aanwinst.

1 like

Heel mooi!

1 like

Prachtige Hamilton. Veel plezier ermee.

1 like

Nice gongratz!

1 like

Coole Hamilton. Veel draagplezier

1 like

Top-horloge! Een ondergewaardeerd model (deze witte en de zwarte versie) dat ook nog eens vriendelijk is geprijsd vergeleken met de meeste soortgelijke nieuwe horloges.

1 like

Hij is gaaf :ok_hand:

1 like

Mooi veel draagplezier :+1:

1 like

Goede keuze. Mooie panda als NA, gefeliciteerd

1 like

Mooi hoor, gefeliciteerd :ok_hand:t2::sunglasses:

1 like

Keurige verschijning.
Draag hem met trots!!

1 like

Mooie aanwinst. Staat goed die band.

1 like