NA: Citizen Attesa solar GPS

Hij lag er al een tijdje maar heb even gewacht met een NA zodat @daffie lekker kon genieten van de reacties op zijn mooie Attesa.
Daarnaast, morgen een andere NA maken waarom gelachen kan worden.

Maar nu dus over deze Attesa Satellite Wave de naam zegt het al, dus GPS.
Om de pols voel je deze Titanium dus echt niet, ben je dus verplicht heel vaak te kijken of hij nog om de pols zit :smile:. Verder vind ik deze mooi afgewerkt, jawel de kenners weten wel dat Citizen dat heel goed kan. Verder weer eens wat anders dan een zilverkleurig horloge, bij deze is zowel de kast als de band afgewerkt met zwart Duratect DLC. Foto’s zeggen niet alles, de Attesa moet je echt om de pols zien, niet dan David :smile:.

Past hij goed in de collectie, ja natuurlijk :smile:, eerste Citizen met DLC en daar ben ik dus echt blij mee :person_raising_hand:

Zal er geen lang verhaal van maken zoals jullie mij kennen, ben nogal kort van stof :wink:.

We beginnen natuurlijk eerst met de specs en daarna de foto’s van mijn huisfotograaf :grin: En daarna nog klein stukje info als dat mag :smiling_face:

Citizen Attesa horloge CC4074-61W

Specificaties

  • Tijdsaanduiding: Analoog
  • Waterdicht: 10 ATM / 100 M
  • Materiaal kast: Titanium
  • Soort uurwerk: Satellietgestuurd kwartsuurwerk met Eco-Drive aandrijving
  • Soort glas: krasvast Saffier ontspiegeld
  • Weergave: Uren, Minuten, Seconden, Dag, Datum

Design Uurwerk:

  • Kastvorm: Rond
  • Vorm wijzerplaat: Rond
  • Kleur Wijzerplaat: Zwart
  • Kleur kast: Zwart
  • Kleur wijzers: Rose
  • Oplichtende wijzers en index

Band:

  • Type sluiting: Vouwsluiting
  • Kleur band: Zwart
  • Materiaal band: Titanium

Afmetingen Horloge:

  • Dikte: 15,4 mm
  • Diameter: ca. 44,6 mm
  • Een gangreserve van 5 jaar !
  • Eeuwigdurende kalender
  • Wereldtijd
  • Plaatselijke tijd voor 40 Steden
  • Energiereserve indicator
  • Signaalontvangst van GPS-satellieten binnen 3 seconden vanuit de ruimte
  • Satelliet gestuurd tot de seconde precies

Heerlijk dat copy-paste :rofl:

Foto’s gemaakt door Assie:













En de extra info, lezen als je er plezier in hebt :wink:

Citizen Satellite Wave Attesa horloge CC4074-61W Eco Drive heren

Het Citizen CC4074-61W F950 horloge Satellite Wave is het nieuwste model van Citizen in de Satellite Wave serie en is voorzien van Eco-Drive. De Citizen Eco Drive techniek maakt gebruik van lichtenergie, waardoor een batterijwissel niet nodig is. Het horloge heeft een prachtige zwarte wijzerplaat met rose accenten, een zwarte titanium kast en een massieve zwarte titanium schakelband. Dit alles geeft het horloge een chique uitstraling. Dit Citizen CC4074-61W herenhorloge is satelliet gestuurd. De vormgeving van de horlogekast en de wijzerplaat geven dit horloge een bijzonder ruimtelijk effect. Het horloge heeft zeer krasbestendig, ontspiegeld saffierglas, een datum aanduiding en is waterdicht tot 10 Atm.

Citizen Satellite Timekeeping System horloges
Ieder Satellietgestuurd horloge van Citizen is voorzien van de Eco-Drive techniek en moet eigenlijk een bijzondere naam hebben.
Het zijn namelijk unieke Citizen horloges, die met de twee meest vooruitstrevende technologieën zijn uitgerust, die er tot op heden zijn: het principe van Eco-Drive en de Satellietgestuurde tijd.

Dit Satellite Wave Attesa CC4074-61W model van Citizen is een geweldig horloge, dat is gemaakt van TI+IP Super Titanium. Super Titanium is de nieuwste generatie van een materiaal, dat door een gering gewicht en buitengewone bestendigheid reeds in vele sectoren wordt benut. Gezien de naam, wordt Titanium ook wel “Metal of the Gods” genoemd. Dankzij de speciale IP oppervlaktebehandeling zijn de titanium horloges van Citizen met 1000 - 1200 Vickers vijf maal harder dan het pure titanium. 5 x Harder dan normaal Titanium - 40 % Lichter dan staal en is Anti-Allergisch!

Misschien dat deze info anderen Citizens liefhebbers overhaald om ook een Attesa te kopen, of die van David of deze.

Dank voor het lezen :+1:

47 likes

Van harte geniet ervan!

1 like

Gefeliciteerd met je NA Ferry. De hoeveelste Citizen is dit?

1 like

Heel veel draagplezier gewenst :+1:t4:

1 like

Stoere aanwinst :+1: heel veel plezier ermee.

1 like

Mooie aanwinst, veel draagplezier!:ok_hand:

1 like

Wat een technologie zit er in zo’n klein apparaat(je), bedankt voor het delen en gefeliciteerd!

1 like

En dat allemaal in 1 horloge. Heel veel draagplezier. :+1:

1 like

Geen idee Arjen, denk ongeveer zo’n 25? Erg he :innocent:

2 likes

Gefeliciteerd met je toffe titanium klatsert Fer :facepunch:

1 like

Prachtige Citizen, mijn favoriet uit het rijtje van 4. Heel veel draagplezier toegewenst :+1: en met titanium band niet interessant voor kleptomaan​:wink:

1 like

Mooie aanwinst! Veel plezier ermee!

1 like

Toppertje!

Veel plezier ermee.

1 like

Heel mooi, gefeliciteerd ermee!

1 like

Veel plezier ermee. Mooie Citizen.

1 like

Gaaf horloge Ferry :+1:

1 like

Van harte met deze NA. Geniet ervan!

1 like

Technisch en visueel erg mooi horloge Fred. Veel plezier ermee. :ok_hand: :+1:

1 like

Van harte met deze prachtige citizen.
Veel draagplezier gewenst!!

1 like

Gefeliciteerd met deze aanwinst, ik ben benieuwd wat er nog meer is binnengekomen. :partying_face:

1 like