NA Citizen Tsuyosa NJ0151-88X

Als gevolg van een topic alhier over een Citizen, in de kleur Tiffany Blue, die toch niet helemaal Tiffany Blue bleek te zijn maar ijsblauw, kwam ik aan het zoeken naar het merk Citizen, ik kende hei eigenlijk alleen van naam, maar ik kwam dus hetzelfde horloge tegen in aqua blauw en dat zag er zo verleidelijk uit dat ik het niet kon laten om er een te bestellen en boy oh boy die horloge valt echt niet tegen, en boel horloge, netjes afgewerkt voor een nette prijs. Oordeel zelf.

40 likes

Veel draagplezier!

1 like

Veel plezier!

1 like

Proficiat!

Is echt wel een banger voor de zomer deze.

Zó is dat, bizar veel value for money deze Tsuyosa’s.

2 likes

Mooi merk. Veel draagplezier!

Ik geniet van de zomerse gele

5 likes

Mooi , gefeliciteerd

1 like

Ze zijn echt allemaal leuk hè.

Van harte met de NA.

1 like

Prachtig, gefeliciteerd met je aanwinst :star_struck:

1 like

Zeer mooie NA, veel draagplezier!

1 like

Ik vind ze heel mooi en denk dat je de neiging krijgt om alle kleuren te gaan verzamelen, ook vanwege de betaalbaarheid.
Veel plezier gewenst van de Citizen.

1 like

Erg leuke kleurstelling.
Wel via kortingsactie bij Siebel gekocht hoop ik ( €165)?

Mooi man!:heart_eyes::ok_hand:

1 like

Gefeliciteerd! Ook namens zijn gele broeder. Zonnetje in huis (en auto) vandaag :sunglasses:

5 likes

Blijven mooi voor mij is deze iets te fel

Ga voor deze

6 likes

Euhhh nee, ik heb niet het volle pond betaald maar zeker wel meer dan 165. Vertel, hoe zit dat precies?

2 likes

Gefeliciteerd. Ze zijn leuk, die Tsuyosa’s.

1 like

Leuke kleur, zijn zo wie zo veel value for money. Gefeliciteerd met je NA

1 like

Gefeliciteerd met je Tsuyosa, wens je veel draagplezier :ok_hand: :+1:
En gelijk heb je, mooie strakke kast, mooie plaat voor weinig geld. En echt zomerse kleurtjes ook nog geel, groen, ijsblauw, wit enz. Dus ook een leuk horloge om mee te wisselen van kleur :smiley:

1 like

Mooie keus. Geniet ervan!

1 like
1 like