NA: Daddy Chronomaster

Eigenlijk te gemakzuchtig voor een NA topic, maar te enthousiast om hier niet te willen delen. Afgelopen week tegen gekomen en moest hem hebben! De hebberigheid was helaas niet te onderdrukken. Hierbij de Citizen A660-H27228 / The Citizen. Die naam! :face_with_hand_over_mouth: … De “stadsinwoner of de stedeling” althans dat is de associatie die ik altijd heb met de Citizen merknaam. Geeft mij toch altijd een minder exclusief gevoel, maar heb het nu los kunnen laten :joy:

De specs en het design zijn wat mij betreft geweldig en met een zwak voor geïntegreerde stalen banden, was dit voor mij een no brainer. Alles komt wel een beetje samen eigenlijk. Alles behalve één klein minpuntje, waarvan ik nog niet weet of dat roet in het eten zal gooien. Ik mis een half link voor de persfecte fit. Maar wat losser dragend, al is het milliliter werk, kan wellicht ook even wennen zijn :crossed_fingers:t3:De specs zijn in ieder geval geweldig, en voor wat betreft mijn wensenlijstje perfect!

:white_check_mark: Een diameter van 37mm.
:white_check_mark: 10mm dik
:white_check_mark: 50mm L2L (uiterste buitenkant)
:white_check_mark: Taper van 22 naar 17,5
:white_check_mark: Geschroefde kroon met kroonbescherming.
:white_check_mark: Een matzwarte (?) egale wijzerplaat.
:white_check_mark: Scherp afgewerkt indices en wijzers, met lume.
:white_check_mark: Afgewerkt datumvenster
:white_check_mark: Geschroefde kastdeksel
:white_check_mark: Strak en soepele band, van redelijk hoogwaardig design.
:white_check_mark: Geen hoorbare seconde"getik"!
:white_check_mark: Nette uitlijning op de secondes (iets van 80%? Bij een paar mist hij deze licht / wijkt hij een klein beetje af.
:white_check_mark: Zwaar en massief solide gevoel om de pols.
:white_check_mark: Thermocompensated HAQ (max afwijking van 5 sec. per jaar!).
:white_check_mark: Perpetual calender
:white_check_mark: Onafhankelijke urenverstelling voor reizen door verschillende tijdzones.
:white_check_mark: 20 ATM waterdicht

Dit is in mijn ogen een absolute winnaar en pareltje om te mogen bezitten en dragen. Een onopvallend bijzonder hoogstandje met werkelijk alles wat ik waardeer in een horloge. Het is dan ook misschien wel de ongesigneerde Chronomaster daddy van de huidige Chronomaster lijn. Maar corrigeer mij of vul mij aan indien je er meer vanaf weet!

36 likes

Mooie aanwinst !!!

Mijn associatie is altijd met die janky rekenmachines. Maar niets is minder waar natuurlijk. Dit zijn echt enorm technisch hoogstaande en mooie afgewerkte horloges.
Gefeliciteerd met je NA!

Handige GADA ,veel draagplezier.

veel waar voor je geld, gefeliciteerd

cool! no-nonsense, stoere, cleane gada. proficiat!

inderdaad, niet te evenaren :ok_hand:
draag hem met plezier

Mooi hoor !

En ja, die japanners kunnen er (ook) wat van qua techniek.

Eén van mijn beste vrienden rijdt al ik-weet-niet-hoe-lang Lexus en hij zweert erbij.

Toffe Citizen :+1:t2: veel draagplezier gewenst.

Mijn beste,

Een robuuste doch ook fraaie aanwinst!!
Gefeliciteerd!!
ik wens je er een fijne tijd mee.:watch:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

Mooie aanwinst. Veel plezier ermee.

Van harte!

Gaaf! Gefeliciteerd!

Wat een fijn horloge, gefeliciteerd. Goed dat je gemakzucht hebt overwonnen, desondanks zou dit NA-topic meer foto’s verdienen. :wink:

:point_up_2:luister naar Nick. Gefeliciteerd met deze mooie Japanse NA

Gefeliciteerd :+1: