Ik heb wat horloges betreft een voorkeur voor duikhorloges. Ik had 5 duikers en was er heel content mee. Enkele maanden geleden keek ik naar mijn watchwinder en vond het toch maar een vrij eenzijdig geheel.
Ik besloot toen dat ik wat meer afwisseling, in zowel kleur als in type horloge, wilde op mijn dressoir en aan de pols. Er moesten enkele erg pijnlijke keuzes worden gemaakt.
De zwarte Breitling SOH heeft plaats gemaakt voor een groene SOH, de Certina DS Action diver voor een Hamilton Pan Europ, de Ball Fireman NECC voor een Oris Artelier Pointer Date Small Second en tenslotte de Longines Hydroconquest voor mijn laatste aanwinst de Alpina Startimer Pilot.
De “collectie” bestaat inmiddels dus uit 5 Zwitsers van 5 verschillende merken :
Een Duiker zwart met rubberen band.
Een Racer blauw/wit met bruine leren band.
Een Dresser wit met stalen band.
Een Flieger zwart met zwart leren band.
Een Duiker.groen/zwart met een mesh band.
Leuke set!
Maar ik zou alles verkopen en met wat cash erbij
een Explorer 1 scoren…plus een G Shock
Dat is dan meteen waarde vast, dus geen geld meer verliezen.
Ik houd zelf ook van variatie, dus ik vind dit een enorme verbetering van je collectie. En om een beetje te stoken; er zou eventueel nog een chrono bij kunnen.
Veel plezier met de laatste aanwinst!