Als liefhebber van what’s-in-a-name GMT’s had ik dit nog niet eerder gehad. Leuk compact ding (39mm en 11mm hoog) van een sympathiek Engels merk met kleurrijke horloges.
En kleurig is ie
Diep blauw
En wat leuk om mee te spelen, 2 kronen! Heb zelf geen kronen dus dat komt mooi uit De kenmerkende bronzen kroon van de eerste Farers is vervangen door een bronzen inlay (tandarts-topic wordt het zo ) en dat staat best goed.
Kast is mooi afgewerkt met een mengeling van polished en verdiept (?) brushed
Erg mooi! Toevallig zat ik van de week precies naar deze uitvoering te kijken… Dat stukje verdiepte brushing ziet er op de foto’s erg fijn uit zeg. Gefeliciteerd en geniet er van!
Top, eindelijk een keer een Farer hier op HF. Ik ben ook erg gecharmeerd door het merk, maar heb nog niet de trigger overgehaald. Geniet ervan. Mooi horloge.
Farer maakt heel leuke horloges. Ik heb nu mijn tweede in bezit al een tijdje en ik geniet ervan. Ik ken het merk door jou en kocht mijn eerste ook van jou. Geen spijt van; integendeel.