NA: Horlogebandje

Vandaag na een regenachtige dag langs het voetbalveld blij verrast bij thuiskomt met een doosje op de tafel. Ondanks dat de levertijd op 11 oktober stond was de bestelling er lekker eerder dan verwacht.
Had al een tijdje zitten zoeken naar een apart bandje en een paar weken geleden was mijn oog gevallen op een bandje van roggenleer, maar verkoper zat in Vietnam. Paar dagen getwijfeld en toen toch maar de knoop doorgehakt en bestelling geplaatst.

Zojuist het bandje erop gezet. Het bandje voelde een beetje stijf aan maar zit ontzettend comfortabel.

Hier de foto’s





Geen extra invoerrechten hoeven af te tikken, douane had waarschijnlijk moeite met het Vietnamees :wink:

5 likes

Mooi.
Vanwaar de afwijkende kleur vd keepers? Heb je daar voor gekozen?

Ja die kon ik kiezen, vind het een leuk accent.

Mijn beste,

Goede keus!!
Veel draagplezier gewenst!

En voor straks: “Buona Notte” en morgen gezond weer op!! :first_quarter_moon_with_face::first_quarter_moon_with_face::first_quarter_moon_with_face:

Orologio Signaturis Temporis.:wink:

1 like