Met de intentie om naar Culemborg te gaan om te kijken naar de Hamilton intra-matic chronograaf, schoot mij ineens te binnen dat er nog een andere grail bestond.
Aan deze grail had ik nooit meer gedacht echter omdat deze in een soort van zelfde style is dreef die te boven.
Toch maar eens googlen of er ook een Junghans dealer in Culemborg gevestigd is.
Zowaar kom ik op de website van een horloge/klokkenmaker welke Junghans in het assortiment heeft. Deze winkel nou toevallig een uitverkoop heeft en desbetreffende Junghans met een mooie korting aanbiedt.
Snel gebeld en nog beschikbaar… Ment to be? Denk het wel!
Snel naar het mooie Culemborg om de deal te sluiten en zie hier de Junghans Meister Telemeter Chronoscope!
40mm, met een mooi ETA 2892 / Dubois Depraz 2030 chrono module.
Dit allemaal op een kwalitatief hoogwaardig aanvoelende stalen band. Het kristal is Plexi met een harde coating.
Tijdje geleden kwam ik deze tegen in de aanbieding en heb toen getwijfeld, uiteindelijk niet gedaan vanwege een andere aanschaf. Ik zit regelmatig nog met een schuin oog te kijken