Deze week mijn Magrette OPP verkocht, gelukkig via het forum, en via een ex-collega van een buurman van hem een Oris Aquis voor hele zachte prijs over kunnen nemen.
Zat al een tijdje te kijken omdat ik er na 2 weken vakantie met alleen de Magrette om toch er achter was dat rose-goud niet helemaal mijn ding is.
Oris Aquis vind ik al een hele tijd schitterend maar de cash ontbrak. Via via dus een Oris Aquis over kunnen nemen omdat de band wel heel erg bekrast was.
Vandaag een uurtje of anderhalf zitten polijsten, Dremel polijstpasta, oud t-shirt en poetsen maar. Na half uur is er echt al flink resultaat zichtbaar. Na een uur poetsen ben ik redelijk tevreden en spoel de band een keer goed af met een beetje afwasmiddel. Ziet er al stuk beter uit. Nu nog een dik half uur met Cape-Cod doekjes aan de slag geweest en de helft van de band is klaar. Morgen de rest. Hier vast wat foto’s.
Flink verschil al! Ik zou de band er wel alleen afhalen, denk dat dat ook wat beter is voor het horloge dan al dat getril. Ga je straks nog aan de slag met schuurpapier of scotch brite?
Je had beter eerst de krassen eruit kunnen schuren met steeds fijner schuurpapier (in 1 richting) en dan de middenschakels afplakken en dan de buitenschakels polijsten.
Wat je nou gedaan hebt ,zijn de diepe krassen ‘‘rond’’ polijsten en dat gaat een probleem worden als je nu alsnog gaat schuren.