Jaja, na best wel wat gedoe en gejaag was het vorige week maandag dan eindelijk tijd! Coster had de Mido klaar, waar ik sinds het Hodinkee artikel op aan het jagen was.
Ze wisten het tot de week ervoor niet zeker, hoeveel ze er daadwerkelijk zouden krijgen. Na een cryptisch e-mailtje waaruit ik dacht dat ik hem níet kreeg, bleek ik na een belletje toch een van de gelukkigen te zijn!
Dat was maar goed ook, want nergens anders was er meer eentje. Ik kan wel eens wat regelen in Genève, maar alle AD’s daar hadden het horloge binnen een paar dagen uitverkocht en ik was te laat.
Bon, het horloge! Gaaf en ik weet niks in de prijsklasse wat ik leuker zou vinden. Houdt ook praktisch COSC-spec (-4,5 sec/dag), terwijl hij niet eens de duurdere versie van de Cal. 80 heeft.
Flinke doos bij Coster. De banden hebben een quick-release systeempje, dus wisselen is heel makkelijk.
Ik dacht dus dat de winnaar de leren band zou zijn.
Niet slecht, maar canvas vind ik een stuk beter!
Down sides? De lume is werkelijk hemenax. Cute gedaan, maar geeft ongeveer 10 sec licht. En uit sommige hoeken kan het horloge, hm, laten we zeggen niet 100% de kwaliteit uitstralen die ik van Mido en die prijs verwacht. Maar dan kijk ik naar de gave dial print en de domed bezel, en vergeet ik het gelijk!