Dit keer geen muziek als sfeermaker, maar een nieuwe review van Teddy Baldassarre, waarin hij alle technische snufjes van mijn nieuwe aanwinst tot in detail bespreekt.
Mijn eerste Grand Seiko is een SBGX261 geworden. Een horloge dat goed op de pols ligt, prettig draagcomfort biedt en direct je aandacht trekt met zijn indrukwekkende wijzerplaat, die een afwerking heeft van Japanse perfectie niveau.
De weg naar mijn Grand Seiko ben ik begonnen met de SUR Titanium lijn, een heerlijk dragende horloge met vlijmscherpe wijzers! Het model beviel me zo goed dat ik voor beide kleuren ben gegaan.
Als laatst heb ik het JDM model SZSB014 aangeschaft, met een diepzwarte wijzerplaat, opvallende gouden, scherpe dauphine wijzers en een veel betere band en sluiting.
De weg die ik bewandel, is voor mij in ieder geval genieten. Ervaring opdoen en telkens je kennis verbreden!
Bedankt voor het lezen en nu is het tijd voor wat foto’s van de prachtige SBGX261