NA: Mijn primero Zenith

Het gebeurt me niet vaak. Soms is er een horloge wat je pakt vanaf het moment dat het (opnieuw) wordt uitgebracht. Ik had dat met de Zenith chronomaster.

Toendertijd dacht ik nog dat ik op mijn pols zeker voor de 42mm moest gaan, want 38mm…tja…dat is toch wel klein. Maar de indeling van de wijzerplaat van de 38 vond ik toch mooier.

Ooit op een HFmeeting eens een 38 kunnen passen. Dat viel tegen. Het horloge was voorzien van een niet origineel flutbandje. Daardoor merkte ik hoezeer het wiebelde op mijn pols. Ik zette het uit mijn hoofd en vele andere horloges volgden en gingen.

De wijzerplaat van de ZEP bleef mooi en mijn aandacht trekken. Niet zo heel lang geleden kwam ik er pas achter dat de kastvorm van de 38 was aangepast en nu veel comfortabeler was. Dat was het nieuwe zaadje. Af en aan wat vragen in het Zenith only-draadje en de antwoorden zorgden voor een hernieuwde kriebel.

Gisteren was het zover. Ik had tijd om eens te gaan passen bij Ace. Na vriendelijk mailcontact werd ik in gemoedelijke sfeer ontvangen in Amsterdam.

Gelijk zowat alle daar beschikbare varianten gepast.

Het was de tricolore die mijn aandacht jaren geleden pakte. En nu ook. Ik heb nog getwijfeld om die boutique editie uit het blauw te vissen. Op de pols was het echter duidelijk. De originele moet het worden.

Helaas lag hij er alleen op staal. De ZEP vind ik het mooist op leer. Maar na het maken van een mooie prijs (en het vooruitzicht van de fikse prijsverhoging van 1 maart) mijn eerste Zenith gekocht. Op staal en met een knappe bruine leren band erbij. Staal ligt keurig in de seal opgeborgen in de doos. De ZEP op z’n leren band om de pols. Daar blijft ie de komende periode zeker onafgebroken zitten:

Lang geleden dat ik zo blij was met een nieuw horloge dat ik er een NA over schreef.

148 likes

Gefeliciteerd, goede keuze de 38mm ook dat je de stalen band hebt is, wordt het evt later alleen maar makkelijker mee om die te slijten.

2 likes

Mooie NA kerel! Geniet ervan!

1 like

Hele mooie NA​:star_struck:. Begrijpelijk dat deze je niet meer losliet. Geniet ervan :+1:t2:

1 like

Prachtig Bert, geweldige aanwinst.

Ik wens je er jarenlang plezier mee.

1 like

Mooi :ok_hand: Goede keuze!

1 like

Heel tof. Van harte!

1 like

Erg mooie aanwinst daar,correcte keuze gemaakt :ok_hand::ok_hand::ok_hand:geniet ervan…

1 like

Hoppa, lekker hoor! Gefeliciteerd en veel plezier met het dragen van je ZEP.

1 like

Gefeliciteerd Bert :partying_face:
Wat een knaller!

3 likes

Heel mooi horloge :ok_hand:, veel draagplezier

1 like

Van harte proficiat en een zepperderzep blijft cool!

Zeker ook op staal dragen.

Ik zelf heb de manufacture edition nadat ik hiervoor een tricolore heb gehad.

Juist de donkere subdials bij de manufacture editie vind ik mooier dan de met name linker subdial bij de tricolore. Van een afstand is het net of er maar 2 subdials zijn die niet zijn uitgelijnd. :v:

Nogmaals van harte. Mooie aanwinst.

.

11 likes

Gaaf hoor. De enige juiste keuze gemaakt :+1:

1 like

Een prachtige ZEP :star_struck::ok_hand:

1 like

Prachtig! Van harte!

11 likes

Mooi! Gefeliciteerd en geniet ervan!

1 like

Super! Deze staat bij mij ook al zo lang op de wishlist! Genieten geblazen! :star:

1 like

Proficiat. HET horloge bij uitstek als je het mij vraagt!

1 like

Goed gedaan jochie!!!
Mooie aanwinst!

1 like

Mooi hoor! Gefeliciteerd met deze weloverwogen keuze.

1 like