Ik was op zoek naar een horloge om mee te nemen naar het zonnige Italïe deze vakantie. De horloges die ik nu heb zijn me te kostbaar of zijn te oud om mee te nemen. Je weet immers nooit wanneer je onverhoopt in een hoosbui of het zwembad terecht komt.
Na nooit echt een liefhebber te zijn geweest van zwarte wijzerplaten, viel mijn oog tijdens het scrollen online dan toch ineens op de Seiko SRPE57K1. In een video zag ik hoe de matzwarte plaat met gouden accenten prachtig uitkwam in het licht. De sportieve maar toch ook elegante, dressy kast afgeleid van de SKX maakte het voor mij een ideale vakantie beater. Op het horlogeforum stond er stomtoevallig nog een te koop dus ik heb gelijk mijn slag geslagen. Bedankt @DKoper voor het horloge en goede bak koffie!
Eenmaal thuis heb ik de stalen band eromheen gedaan maar ik ging me al snel storen aan het verschil van kwaliteit in afwerking tussen het horloge en de bijgeleverde Seiko band. Voor mij deed het het af aan het horloge zelf, waar duidelijk meer tijd aan is besteed (logisch ook gezien de prijs).
Geïnspireerd door de Grand Seiko SBGV243/245/247, die ik overigens zie als mijn persoonlijke opvolger voor deze aanwinst, zocht ik naar een sailcloth/canvas waterdichte band. Deze heb ik uiteindelijk uit Finland laten komen van ‘Finwatchstraps’. Superfijne kwaliteit en ook dit was liefde op het eerste gezicht.
Dit is nu hoe hij uiteindelijk is geworden, een veelzijdige, perfecte vakantie beater wat mij betreft!
Gefeliciteerd met de aanwinst, Tom! Een Seiko is altijd goed! En idd leuk, die gouden accenten. Ben ik zelf ook van gecharmeerd, na er jarenlang niets mee te hebben gehad. Nou ja, een groeiend inzicht, zullen we maar zeggen.
Mooie toevoeging en een heerlijk vooruitzicht
Je hebt het over een zwarte wijzerplaat maar deze lijkt donkerblauw?
Los daarvan, een hele fraaie combinatie zo
Ik zit ook te kijken om deze als beater aan te schaffen! Is mooi in combinatie met allerlei verschillende bandjes. Daardoor ook erg makkelijk te combineren met verschillende sociale situaties.
Zwart met goud, goeie keuze. Ook in blauwe beschikbaar, toch? Die is me net wat te doorsnee.
Mooi! Ben benieuwd, Zojuist ook aangeschaft voor vakantie, 169 euro bij de ING punten winkel. Erg mooie band, mag ik vragen hoeveel mm je hebt besteld, scheelt weer zoekwerk, en dan ook de zekerheid dat hij past!