NA nieuwe MN straps by Erika

Ik moest er iets meer dan 2 weken op wachten, maar vandaag dan mogen ontvangen. Moest even een YouTube filmpje bekijken om het principe te begrijpen. Ze zitten echt heel fijn om de pols. Ik heb ook nog een aantal soortgelijke, maar goedkopere CNS straps onderweg. Heel benieuwd of ik verschil ga merken.

ps. ik denk niet dat dit mijn laatste MN Erika straps zullen zijn :slight_smile:

Uploaden: 16905648766368516435612595066765.jpg…

11 likes

Gave combi op die Meistersinger

1 like

Die SWICK is tof, kreeg m gisteren binnen.

3 likes

Moet nog even kijken wat de ideale bandspanning is…

Mooi he, toen ik hem zag wist ik meteen: die moet ik hebben !

1 like

Haha ja ik had hetzelfde :+1:

1 like

Interessant idee om een MN met een Meistersinger te combineren. Op broeden…

Erika’s banden: goei spul, hè? Heb er twee besteld toen het warme weer daar aanleiding voor gaf. Even wennen aan plaatsen. En vooral het sluiten van het haakje. Dat vergt wat handigheid. Verder niets dan lof.

2 likes

2,2 bar is altijd prima :wink:

2 likes

Nu nog opzoek naar een Erika’s bandspannings meter

2 likes

Hahahaha :joy:

1 like

Het verschil merk je zeker. Materialen van Erika zijn veel beter. Al zijn haar prijzen wel hoog voor een stuk elastiek met hardware.

De CNS straps hebben een andere manier van lussen/bevestigen (lees, niet te doen :sweat_smile:).
Je kunt ze echter aanpassen wanneer je handig bent met naald en draad (kleine aanpassing).
Als je de cns banden binnen krijgt zul je zien wat ik bedoel. Overigens zijn ze na de aanpassing best te pruimen (en een tiende van de prijs).

MN strap blijft desondanks beter zitten en blijft ook langer goed. Mijn eerste MN strap heb ik al een paar jaar…
Veel plezier ermee :v:

2 likes

Mooi

1 like