Na: prachtige Seiko verrassing!

Normaal gesproken ben ik eigenlijk niet zo van de Na’s maar deze verdient het dubbel en dwars!
Al jaren lang ben ik bevriend met Sai Lek, we hebben elkaar leren kennen door onze liefde voor HiFi, zo zijn we met z’n tweeën in de afgelopen jaren stad en land afgereden voor speakers, versterkers en wat ook maar te maken heeft met stereo apparatuur.
Sai is echt een ontzettend lieve kerel en altijd betrokken bij wat er zich afspeeld in het leven van mij en m’n lieve vrouw, zo komt hij regelmatig langs met brood en fruit alsof we iets te kort komen, daar moeten we altijd een beetje om lachen want ik heb nou niet bepaald het postuur van iemand die niet genoeg eet!:grin:
Maargoed, afgelopen maand is Sai voor 4 weken vertrokken naar Maleisië voor familie bezoek en nou hadden we het niet lang daarvoor gehad over de Seiko srpl93 en dat ik die nog wel eens op de kop zou willen tikken.
Een dag na aankomst in Singapore kreeg ik al een berichtje met foto’s dat de Seiko geregeld was met de boodschap; mr Tromp, Kadootje van Sai Lek.
Vanochtend stond hij bij me op de stoep net bijgetrokken van z’n jetlag, best kwiek voor iemand van bijna 80.
Bij binnenkomst verontschuldigde hij zich eerst voor het feit dat de Seiko box in Singapore is achtergebleven (alsof mij dat iets uitmaakt).
Ik heb hem uiteraard bedankt voor het horloge en uitgelegd dat het gebaar mij diep ontroerd!

Sai, dank je wel!


98 likes

Prachtig verhaal :smiling_face:

Absoluut!!!

Heel veel plezier met deze fantastische aanwinst!!!

1 like

Een onvergetelijke kado van mr. Sai Lek, draag hem in goede gezondheid.

1 like

Goed verhaal, gaaf horloge, geweldige topper die sai lek.
(Je kan hem indien lid toch even taggen zodat we allemaal weten wie deze held is en hij weet van dit topic)

1 like

Drommels leuk kado :ok_hand:

1 like

Fantastisch, zulke vrienden.
Gefeliciteerd hiermee.
En natuurlijk ook met deze mooie Seiko.

1 like

Mooi verhaal.

Snap ik helemaal, geniet ervan :wink:.

1 like

Hij is geen Hf’r , heb het wel eens voorgesteld maar dat is te ingewikkeld😁
Hij geniet wel van horloges dat wel , afgelopen jaar zijn we nog samen bij Tempus geweest voor een service van z’n vintage Rolex day date, das ook zo’n verhaal, indertijd werkte hij in Chinese restaurants dat was toen in opkomst en helemaal hip en happening.
Er werd toen zoveel getipt dat hij na een paar maand van z’n fooien geld deze dd heeft aangeschaft, moet je nu eens om komen😂

1 like

dat is een leuke binnenkomer,
draag hem met plezier

1 like

Gefeliciteerd! En een prachtig verhaal, uiteraard.

1 like

Wauw, staaltje naastenliefde ! Geniet ervan !

1 like

Wat een leuk verhaal, dankjewel dat je de moeite hebt genomen om het met ons te delen. En natuurlijk felicitaties met deze NA, geniet ervan

1 like

Gefeliciteerd met dit prachtige geschenk :ok_hand:
Geniet ervan.

1 like

Mijn beste,

Gefeliciteerd!!
Een inspirerende introductie van een magnifiek horloge.

Ik wens je er een langdurige pols tijd mee.:watch:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Gefeliciteerd! Mooi horloge, mooi gebaar!

1 like

Tof verhaal, zo’n vrienden moet je koesteren! En super gaaf horloge, veel plezier ermee :ok_hand:t2::star_struck:

1 like

Super mooie Seiko! Mooi verhaal.

1 like

Wat een leuk verhaal. Gefeliciteerd met je mooie aanwinst!

1 like

Wat een prachtig cadeau! En wat een lieve man moet dat zijn! :slightly_smiling_face:

Geniet ervan! Ik hoop dat Sai Lek het horloge nog vele jaren aan jouw pols mag zien shinen! :four_leaf_clover:

1 like

Heel tof, veel draagplezier gewenst :+1:t2:

1 like