Het beruchte Seiko Monstervuur heeft bij mij lange tijd flink fel gebrand. Allerlei varianten aangeschaft, en aardig wat mods uitgeprobeerd. Nu heb ik alleen nog de zwarte eerste generatie over en een gele Soxa-mod. Smeulen dus een tijdje.
Toen kwam deze derde generatie versie een paar maanden geleden in het blauwe deel, en in mijn bookmarks, en heb ik er af en toe naar gekeken, om vervolgens toch steeds weer weg te klikken. Wel wat voorzichtige vonkjes, zeg maar.
Maar met de komst van de nieuwste generatie Monsters (weet nog niet wat ik daar van vind, de hebberigheid is iig nog niet in alle hevigheid toegeslagen), en de resulterende herontdekking van mijn oude SKX779 - die weer een paar keer om ging - , lang verhaal kort: het vuurtje ontstak weer even en vandaag is ie binnen, dank nogmaals @paulus474!
De twee generaties naast elkaar, op metaal:
En voor nu even op rubber totdat de band op maat is gemaakt:
‘t Is geen hoog oplaaiend vuur meer, maar ik ben wel gewoon prima tevreden met deze twee varianten van dit bijzondere icoon.