Gisteravond afgesproken met @HorlogeHalle en onder het genot van een bakkie en een verfrissende regenbui gesproken over de Sinn en onzin van het leven en de gezamenlijke hobby😁
Op mijn verzoek had hij de Sinn 240ST ook meegenomen en het duurde niet lang voordat de deal rond was.
Wat een prachtig horloge. Met een diameter van 43mm en een dikte van 11mm erg draagbaar voor mij. Erg fraaie H-link band en een mooie matte finish.
Enkele foto’s
Gefeliciteerd, mooi horloge. Heeft een tijdje op ten2two één gestaan, serieus over getwijfeld toen maar uiteindelijk toch een andere keuze gemaakt. Veel plezier ermee!
Gefeliciteerd met deze prachtige aanwinst! Ik vind 'm te groot want anders…
Aantal jaren geleden een cruise gemaakt met behoorlijk wat Duitsers aan boord met de nodige “wristcandy” om de pols (Breitling, Rolex etc.), deze Sinn zat ook bij een Duitser om de pols en trok toch steeds mijn aandacht.