Zo, eindelijk weer eens wat nieuws gekocht in plaats van de gebruikelijke recidive aankopen…
Met de komst van de zomer ook deze zomerse duiker verwelkomd in de collectie. De Squale Onda Blue met de bekende “Von Büren” kast. De kroon is hierom gesigneerd met VON. Hoewel ik eerder een handvol Squales heb gehad (vooral Tropical GMT’s) is dit de eerste Onda. Wel getwijfeld over de kleur, ze zijn er in allerlei regenboogkleuren, toch maar voor het veilige blauw gekozen (hoewel kind van de flower power maar nu man op leeftijd…).
Gewoon een leuk ding voor erbij! Specs zijn prima: water-dichter dan ik verdragen kan, 2 zijdig ontspiegeld, maar vooral lekker bling. Hoogglanzend gepolijst, ook de rehaut en de bezel. Hoppa! ETA 2824 erin dus no worries. Wat me ook opvalt is de prettig draagbare kast met de verzonken (duiker hè) kroon. Die Von Büren wist waar het op aan komt!
Wat ook wel meegenomen is, is de beperkte verpakking, gewoon een klein doosje in plaats van de huidige trend om er een hutkoffer met omdoos en Sleeve, een verrekijker en set gereedschap bij te doen. Prima, maar wel een soepel lederen watchrol erbij. Daar heb je wat aan (ik niet, maar dat is iets persoonlijks)