NA: Steinhart Nav B 44mm.

Heb al jaren 2 horloges. Mijn Seiko monster en een Zeno Pilot Carre Chrono. Beiden automaten.
Mijn Zeno heb ik sinds 2006 maar heeft wat pech gehad; condens, 1x op de plavuizen (wijzerplaat los) gevallen en sinds kort weer condens achter het glas. Bij de horlogemaker gebracht en het vocht zat nu in het uurwerk, niet alleen achter het glas dus. Wat mechaniek was al aan het corroderen :disappointed_relieved:.

De rekening viel zwaar tegen. Mmmm wat nu… Had zo’n schik met de Zeno, het model, beetje Panerai achtig spreekt me erg aan. Ook de prijs :sunglasses:, destijds nog gekocht bij SayinWatches, de prijs daar is nu verdubbeld. Zelfde als in Nederland, dit was vroeger anders.

Na lang zoeken op o.a. het Forum voor iets heel anders gegaan. Mijn eerste vlieger, ander model en nu ook een opwinder. Leuk om die mechaniek aan de achterkant te zien en te horen. Draagt lekker soepel, fijn prijsje. Ben er helemaal blij mee!!!

21 likes

Een mooi en kwalitatief goed horloge :ok_hand:t2:
Heel veel plezier met dragen van deze topper :+1:t2:

1 like

Mooi horloge zeg, gefeliciteerd! :+1:

1 like

Keurige klok, gefeliciteerd

1 like

Mooi hoor, veel plezier!

1 like

Mooi horloge … was destijds één van mijn eerste ‘echte’ horloges en ondertussen horloges gehad die 20x duurder zijn, maar blijf 'm waarderen :wink:

1 like

Klopt, voor die prijs ziet het er erg netjes uit hoor!!!

Hahaha, ja verschil moet er wezen he :wink:. Mijn ‘echte’ hobby is fotografie daar is inmiddels al aardig wat geld in gaan zitten :money_mouth_face::grin:.
Thanx, Rob.

1 like

Hoi Edwinek,

even een vraagje: heb jij de Seiko Recraft SNKN01 nog? dan wil ik hem nml wel van je overnemen.

Kon op de advertentie ervan nml niet antwoorden

groet horlogefan / Eric

1 like

Hoi Eric, ik heb je een PB gestuurd.

1 like

Mooi hoor :ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2:

1 like