Vandaag eindelijk binnen, vanuit Frankrijk, de NA: het Timex END. Timepiece Project.
(Ja, de punt . hoort erachter)
Nooit eerder een Timex horloge gehad, nooit geambieerd ook, totdat ik hier op het forum enkele gave exemplaren zag voorbijkomen.
De interesse was gewekt, na wat online speurwerk het horloge gevonden dat het moest worden: het resultaat van een collaboration tussen Timex en END. Clothing.
END. is een retailer van high end merkkleding in de UK.
END. bleek al vaker te hebben samengewerkt met Timex, hetgeen ook wel toffe horloges heeft opgeleverd, mijn exemplaar is Timepiece Project # 3
Genoeg tekst, nu plaatjes! Alleen de verpakking is al gaaf: een houten kistje, afgewerkt met zwarte pianolak en van binnen bekleed met zwart leer.
Uploaden: FA4C5B57-6BBD-4EAD-BB95-4B39F48B59A9.jpeg…Binnenin een zwart, 40mm Timex horloge, simpel, witte tekst op de dial, rode lollipop secondewijzer. Head only met 3 Nato straps: zwart/wit, zwart two tone en een zwart lederen Nato, alledrie met zwarte hardware.
Heel blij met deze NA, alleen het uitpakken is al een belevenis. Gave kist, mooi horloge, toffe look al met al.