Sommige horloges blijven maar in je hoofd zitten…
De Tissot Le Locle was er voor mij zo eentje. Vorig jaar wilde ik ’m al hebben, maar zoals dat gaat: druk, twijfels, andere aankopen. En toen kwam het er niet van.
Tot hij nu ineens werd aangeboden door @LN2023 in een top staat.
Tja, en dan was het voor mij een no-brainer!
Ik heb ’m met zowel de stalen bracelet als de blauwe leren band overgenomen. Beide staan ‘m geweldig, maar die blauwe band… dat is voor mij echt de sweet spot. Super comfortabel, klassiek en die kleur matcht fantastisch met de wijzerplaat.
De Powermatic 80 doet er nog een schepje bovenop. 80 uur power reserve blijft gewoon indrukwekkend. Leg je ’m op vrijdag weg, pak je ’m maandag weer op en loopt hij gewoon door. Ideaal.
Ik moet alleen een echte goede licht foto om de dial echt uit te laten komen maken, want die dial komt echt niet goed tot zijn recht op de foto nu, die is in het echt zoveel mooier.