Voor de geboorte van mijn zoon (3-10-2021) heb ik vrij kort erna deze veelzijdige Tudor gekocht met 2-10-2021 als datum op het certificaat. Ik doe ‘m nooit meer weg, en als ie wil, dan mag ie ‘m hebben als ie “volwassen” is.
Lang getwijfeld tussen 36 en 39 mm, maar ben blij dat ik voor 39 mm ben gegaan.
Ik heb ‘m een paar maanden op staal gedragen, maar inmiddels ook op leer en NATO en dat bevalt heel goed. Heerlijk horloge, draagt lekker soepel.
Toch ook wel een paar nadelen, met weinig licht is het horloge onleesbaar en de witte datum aanduiding had van mij in zwart gemogen. Maar verder is het gewoon een clean horloge, past overal bij.
Ik hoop nog een keer vader te mogen worden van een zoon, dan kan ik weer op zoek gaan naar een mooi horloge. En anders moet ik toch maar een andere reden verzinnen.
Een paar plaatjes om ‘t verhaal compleet te maken.
Super mooi horloge! Leer en RVS staat 'm het beste naar mijn mening. Veel draag plezier.
Maar geniet vooral van de mooie tijd met jullie zoon! Overigens zijn dochters ook heel leuk kan ik uit ervaring zeggen. Het horloge kun je dan zelf houden