Ondanks dat ik van de Breitlings en de Omegas ben is de laatste tijd mijn aandacht meer en meer gericht op de microbrands.
Er zitten echt hele leuke klokjes tussen en de prijzen zijn ook niet al te hoog in vergelijking met mijn andere klokjes.
Vooral de race/rally horloges vind ik bijzonder geslaagd en ik heb er dan ook al enkele aangeschaft.
Waaronder deze Nezumi Voiture. Wel bekend onder jullie. Deze die ik heb aangeschaft had ik nog niet gezien op het forum. Je kon hem als een preorder bestellen,dat scheelde weer zo`n 60 euro op de retail prijs. Meteen dus gebruik van gemaakt.
De mosterd gele dial ben ik helemaal weg van. Ook de vintage uitstraling van de klok vind ik prachtig. De horlogedoos heeft echt zo`n lekkere vintage uitstraling,deed mij denken aan doos van een Heuer.
De Voiture heeft een VK63 Seiko caliber en is voorzien van double domed saffier glas met anti reflecting coating aan de binnenzijde.Brushed en polished stalen kast 316L. Meet een 40mm in diameter en lug to lug 47mm.