NA: Zakhorloge met herten

Goedemiddag allemaal,

Polshorloges heb ik inmiddels wel genoeg maar een zakhorloge miste nog in de collectie. Ik wilde graag een oude en bleef daarom verschillende veilingsites afstruinen op zoek naar eentje die me aansprak. Nu vind ik herten mooie dieren, zo heb ik om die reden ooit eens een limited edition Zippo gekocht.

Nu kwam ik ineens een zakhorloge tegen met een leuke, vergelijkbare wijzerplaat! Wel oud en gebruikt maar daar was de prijs ook naar. Blij mee en hij krijgt een mooi plekje in de boekenkast. Wellicht is dit het begin van een nieuw fase in mijn horlogehobby!



25 likes

Heel gaaf :star_struck:

1 like

Mooi! Loopt hij nog?

1 like

Zeker! Hij is net binnen maar in de afgelopen 1,5 uur loopt hij netjes op tijd. Het is wel een luide tikker!

2 likes

Gaaf!

1 like

Prachtig zakhorloge. :+1:
Op het uurwerk staat Meyer&Studeli, dat is het merk Roamer.
mirius.co.uk/Calibre.htm?195,MST

1 like

Mijn beste,

Leuk!!
Geniet er van.:watch:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Ah! Dank hiervoor! Was zelf nog niet toegekomen aan het opzoeken. Leuk dat het indirect van een merk is dat nog steeds bestaat. Geeft me ook een wat duidelijker beeld van de leeftijd van het horloge, waarschijnlijk jaren '20 van de vorige eeuw.

1 like

Nice , gefeliciteerd

1 like