Nautica...is dat wat

Na wat plaatjes kijken kwam ik een Nautica Sports 100m tegen die me wel “esthetisch verantwoord” lijkt. Maar ik ken Nautica niet echt. Heb er weleens een kennis-liefhebber over gehoord, die er nogal wild van was.

Kunnen jullie me wat verder helpen? Is dat een betrouwbaar merk?

Jullie input wordt op prijs gesteld…

Hoi Wil,

Het merk Nautica (Amerikaans) heeft een eigen site:
http://www.nauticawatches.com/
.
Uit wat ik daar las maak ik op dat het allemaal quartz-horloges zijn, met een daardoor zeer schappelijk prijs.
Ik heb geen ervaring met producten van dit merk.

Googelen op “nautica watch” levert de nodige aanvullende info op; o.a. het verkooppunt juwelier Geers in Evergem (B).

Met vriendelijke groet,
Flip

slecht zal het niet zijn ziet er wel allemaal degelijk uit

denk het zelfde als ingersoll davis kiber tw steel ed.

Ik heb er ergens nog eentje liggen van “voor” mijn carriere hier… Leuk ding, past idd in het rijtje dat wilco noemt. Kzal hem eens opsnorren, batterijtje erin en hoppa!

Volgens mij is dit een Amerikaans modemerk.

Ik heb er zelf wat witte t-shirts en een rugzak van :slight_smile:

hi,

ik heb er eentje gekocht zo’n twee jaar geleden en hij loopt nog steeds perfect. Het is een zeer degelijk en stevig horloge. Over het binnewerk kan ik niet veel zeggen (weet iemand trouwens wat er binnenin zit?). Sommigen noemen het ‘maar een fashion-watch’, maar ik ben er toch zeer tevreden over. Heb trouwens ook al veel compimentjes gekregen over deze horloge.

groeten,
Stefan

1 like

Hier nog een stukje over Nautica.

http://www.horloge.info/nieuws/Smooth-Sailing-Nautica-NCT-400/687