Zojuist is ie met de post gekomen, de magrette chrono staal, welbekend van de tour.
Het horloge dat tijdens de tour kapot ging is langs de horlogemaker gegaan en daarna bij mij beland. Thnx Stevo!
Ik heb de bruine band die op de site van Magrette te zien was erbij genomen. Onderstaand enkele foto’s
Er lagen echter ook al 2 prachtige banden op hem te wachten. Een zwarte Rios en een handgemaakte Cognackleurige Landal Strap die hiervoor op een Panerai heeft gezeten (helaas niet de mijne).
Hij is erg mooi…onverwacht ook, de PVD trok me meer maar dankzij die verrekte tour… Heb em nu om met de D-strap vanuit de tour…een plaatje.
Ik vermoed dat een ander klokje het nest gaat verlaten in het voordeel van een stalen Magrette. Heb nu al zin in het shoppen voor bandjes, daar doe ik hier inspiratie voor op merk ik wel
Thnx voor alle enthousiaste reacties! De cognackleurige strap zit er nu om, en betwijfel of die er vaak af gaat. Wat een mooie combi is dat, hij wordt steeds mooier, hoe langer ik er naar kijk
De zwarte strap zal ook nog wel wat draagtijd krijgen, de donkerbruine originele niet denk ik. Had daarvoor in de plaats toch een rubberband moeten bestellen…
Hij is mooi! Mijn favoriete band is denk ik de
zwarte - lijkt het best te passen bij de
wijzerplaat.
Vergis je niet. Het is een heerlijk klokje om bandjes mee te wisselen. Heb em nu op m’n bruine DStrap limited Bronze van Olaf zitten en ziet er lekker stoer uit.
Hij is mooi! Mijn favoriete band is denk ik de
zwarte - lijkt het best te passen bij de
wijzerplaat.
Vergis je niet. Het is een heerlijk klokje om
bandjes mee te wisselen. Heb em nu op m’n bruine
DStrap limited Bronze van Olaf zitten en ziet er
lekker stoer uit.
Hou eens op, ben nu al aan het rondloeren…zal toch wel weer custom werk worden, ben ook nog steeds happy met m’n Toshi. Mooi leer en handwerk = top!
zwarte - lijkt het best te passen bij de
wijzerplaat.
Vergis je niet. Het is een heerlijk klokje om
bandjes mee te wisselen. Heb em nu op m’n
bruine
DStrap limited Bronze van Olaf zitten en ziet
er
lekker stoer uit.
Hou eens op, ben nu al aan het rondloeren…zal
toch wel weer custom werk worden, ben ook nog
steeds happy met m’n Toshi. Mooi leer en handwerk
= top!
Zoals hierboven al beschreven vond ik de originele band niet heel bijzonder. Stephan bood aan om hem om te ruilen voor een rubberen band, wat een service!!