Nieuw horloge met lichte wijzerplaat

Beste liefhebbers van onze hobby,

Ik zoek naar een mooie, enigszins GADA, mogelijk klassiek uurwerk met een witte/zilveren echt lichte wijzerplaat in staal (aanvulling naast een blauwe en groene goede aankoop).
Niet al te klassiek zoals JLC, want op leather vaak zeer dressy voor mijn leeftijd (tenzij er een witte/groene 40mm Polaris komt).
Pols is bescheiden met 16.5cm. Lichte voorkeur voor rond ipv vierkantere kasten.
Prijs mag laten we zeggen tussen 2-10k zijn. Bij vragen stel ze!
Veel dank voor jullie gedachten!

1 like

1 like

Design is top, maar ik meen quartz? Verbeter mij gerust. Denk dat het voor dit model niet opgaat, maar gezien mijn kleine pols zijn veel Auto GS met 47L-L wel groot.

https://www.omegawatches.com/nl-nl/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-co-axial-master-chronometer-41-mm-22012412102002

Great minds think alike, heb deze in het blauw! :wink:

1 like

Ja quartz in 37mm.

1 like

Ja, ik loer al jaren naar GS, maar ze maken vaak net iets te groot, in Titanium of quartz. De maat is top en platen zat om van te smullen.

1 like

Ah, ik in het groen.:smiley:

Ehm, waar staat de afkortingen GADA voor?

Letterlijk: Go anywhere, do anything. Hoeft geen G-shock te zijn, maar niet bij een spatje water te stoppen bij wijze van spreken.

Ja, dan denk ik toch aan

Fantastische (en lekker praktische) specs, waaronder mooi, bol saffier, in-house uurwerk, 80hPR, 100mWR en niet te dik, voor een auto/chrono.

Fraaie vormen en details.


Comfortabel om de pols en, met 39mm, de perfecte maat, ook voor de smallere pols.

Ook heel fraai op leer.
image

Naar mijn mening en in mijn ervaring de meest geslaagde mechanische chrono die op dit moment nieuw te koop is. :person_shrugging: :blush:

2 likes

Heb hier al naar gekeken inderdaad samen met deze en met de Longines Chrono Pusher. Een keer passen beide!
https://www.tagheuer.com/nl/nl/timepieces/collections/tag-heuer-carrera/39-mm-th20-00/CBS221H.FC8366.html

Moet maar eens leren hoe foto’s te plaatsen zoals ieder rookie

Cle de Cartier 3.500 (te vrouwelijk/te klein?)
Grand Seiko Omiwatari White 9.000
Omega Speedmaster 38 Blue/White 7.000
Omega Speedmaster 38 Grey/Opaline 6.600
Omega Speedmaster 42 White 8.500
IWC Portugieser White New 8.800/ Used. 5.000
Cartier Roadster 35 white 9.200
Rolex Datejust 36 Cream 6.500
Rolex Datejust 36 white porcelain/enamel 6.500
Rolex Datejust 36 linen/tapestry 7.000
Rolex Datejust 34 Air King 5.500
Rolex Oyster Perpetual 36 Sand/beige. 7.000
Longines Monopusher Chronograph 3.400

Een behoorlijk lijstje zelf opgezet, met ruwe prijzen.

Is dit ook weleens niet het antwoord bij jou? :upside_down_face:

1 like

Wat betreft dimensies wel, maar ik neig meer naar wit/opaline, zonder contrasting subdials, maar ik ga deze proberen! De White speedy zou dan good zijn, maar polsmaat is dan een kwestie, vandaar de puckhoogte van de 38 als optie…

Dank voor de suggesties tot noch toe, ik ben niet makkelijk gezien ik geen flipper ben en in een bepaalde prijsklasse iets wil dat ik nooit kwijt zal willen. Excusez mijn kieskeurigheid!

Asperger is a pain in the ass sometimes, excuse me! :face_with_raised_eyebrow: