Nieuw horloge!

Roerige tijden in huize K, nieuwbouwwoning gekocht, na werktijd klusssen, horlogebudget gaat naar vloeren, keukens en bouwmarkten… Maar ja… tijdens het klussen ga ik natuurlijk niet mijn dure horloges dragen. Toch nog een stukje horlogebudget goed terrecht gekomen:

Van de zaak snel eten en klus kleren aan, maar er lag wat te wachten!



Druk druk dus nog geen tijd gehad om goed te zetten :see_no_evil:.


Zojuist even goed gezet :grin:. Morgen? Gaat die gewoon om naar kantoor, wat een geweldig horloge (zeker voor de prijs). Na het klussen een mooie canvas band er om en een vast plekje in de kist!!

19 likes

Gefeliciteerd!
Ik heb hem ook genomen voor de wat ‘ruigere’ werkzaamheden maar ik vind hem eigenlijk toch te mooi om hem daarvoor te gebruiken. Dus toch maar mijn G-shock voor verbouwingen, sporten etc.

En natuurlijk veel succes met je nieuwe woning en de verbouwingen!

1 like

Mijn beste,

Chapeau!!
Een fantastisch horloge waar je veel plezier aan zal hebben!!
Geniet er (tussen alle hectiek in) met volle teugen van!!

En voor straks: “Buona Notte" en morgen gezond weer op.:first_quarter_moon_with_face::first_quarter_moon_with_face::first_quarter_moon_with_face:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Gefeliciteerd. Mooie uitgelijnde chapterring ook. Erg zeldzaam.

1 like

Nice! Seiko divers blijven geweldige horloge’s! Ik heb de mijne ook dagelijks om, zo wel thuis als op kantoor of zelfs met sporten. Veel plezier van deze aanwinst!

1 like

Gefeliciteerd en klus ze!

1 like

Op kantoor ook prima!

Gefeliciteerd! Heel veel draag plezier!

1 like