Nieuw lid

Hallo allemaal,
Aangezien ik hier nieuw ben wil ik me kort voorstellen. Mijn naam is Robin en lees al ruime tijd mee op het forum. Over zowel nieuwe als vintage horloges. Binnenkort komt mijn eerste echte horloge binnen, een dresswatch van Fromanteel.

Ik ben op zoek naar iemand die me kan helpen met een oud Heno automatic horloge dat van mijn opa geweest is. Op internet kan ik er weinig over vinden.
Achterop staat nog een code 2265 en incabloc.

Alvast dank voor jullie hulp.

Groet Robin

29 likes

Welkom en veel plezier op ons mooie Forum :watch:.

1 like

Welkom bij de club Robin.

1 like

Welkom op HF!

2 likes

Welkom!

1 like

Welkom Robin

1 like

Welkom!

1 like

Welkom…:+1:

1 like

Welkom👍🏻

1 like

Welkom :smiley:

1 like

Mijn beste,

Robin, van harte welkom binnen de gelederen van deze enthousiaste club Horloge Liefhebbers!!

Orologio Signaturis Temporis :wink:

2 likes

Welkom op het forum :slightly_smiling_face:

Ik vrees dat het horloge lastig te restaureren zal zijn want aan de oxidatie te zien lijkt het me verchroomd

1 like

Ah dat zou jammer zijn. Al ben ik alleen al benieuwd naar het klokje en van welk jaar dit circa zal zijn.

Welkom bij de club Robin :+1:

1 like

Welkom hier Robin :+1:

1 like

Welkom😄

1 like

In de geval gaat het om een automatisch uurwerk :wink:

1 like

Welkom Robin op dit prachtige forum vol informatie en inspiratie!

Voor wat betreft jouw vraag, zou ik adviseren er een apart topic (in de daarvoor bestemde rubriek) over aanmaken met een deel van de vraag en het merk in de topictitel.
Op die wijze krijg je mogelijk de meeste respons en van de kenners op dat vlak (waar ik zelf niet bij hoor).
Dan wat meer foto’ toevoegen, zoals van de achterkant van het horloge, evt.merktekens die er op staan, de kroon en als het joh lukt om het horloge open te maken, van het uurwerk.

Een mooie tijd hier toegewenst!

2 likes

Welkom, Robin en nog veel plezier op ons forum.

1 like

Welkom Robin!

1 like