Nieuw op het forum / voorstellen

Beste horlogeliefhebbers,

Ben een half jaar geleden lid geworden van dit forum vanwege het feit dat ik een leuke Zenith vintage tegenkwam. Die heb ik dus overgenomen van een forumlid. Eén van mijn fijnste horloges die ik momenteel heb. Draag deze het meest door de week.

Ik woon in de Randstad en ben al enige jaren geïnteresseerd in horloges. |Vind het leuk om er over te lezen en één van mijn favoriete YouTube kanalen is die van Watchfinfers.com. Erg leuke content.

Daarnaast mijn Zenith heb ik ook Tudor Black Bay *rode bezel in mijn bezit en ik heb onlangs een Rolex Explorer 1 214270 aangeschaft. de Tudor heb ik al enige tijd, maar ik blijf er maar naar staren. Blijf hem echt supergaaf vinden. Beetje aan de dikke kant, de Balck Bay is voor mij een echt zomerklokkie

De Rolex ben ik toch minder enthousiast over. Weet niet precies waarom. Prachtig horloge, maar ‘staal’ is misschien toch niet mijn ding? wellicht tot beter de 36mm moeten kopen? Waarschijnlijk gaat die binnenkort al weer vertrekken. Kan hem helaas nog niet op dit forum aanbieden omdat ik nog niet genoeg trustlevel heb.

Omdat jullie van foto’s houden > hierbij een hele slechte foto. Genomen met mijn smartphone. Heb even op dit moment niets beters om te fotograferen.:rage:

Groetjes van Jan

47 likes

Welkom!
Gave collectie Jan :).

Die Explorer ben je binnen no-time kwijt (forum-hack: roep in het Rolex Only topic dat je hem wil verkopen zodra je rechten hebt :shushing_face:)

3 likes

Welkom jan

Staat ook goed op rubber hoor :wink:

1 like

Mooie collectie! Ik vind de explorer juist een van de gaafste modellen die Rolex te bieden heeft. Geweldige allrounder die bij elke outfit past. :ok_hand:t3:

1 like

Welkom! Mooie collectie :+1: en inderdaad mocht je de Explorer willen verkopen…genoeg animo hier :wink:

Ik ben het helemaal eens wat betreft de Explorer. Te saai wat mij betreft.:sunglasses:

Gr BB​:sunglasses::+1:

1 like

Welkom hier! En wat een gave collectie zeg!

Welkom👍

Welkom. Mooie collectie.

Welkom Jan, zeer mooie en veelzijdige collectie!

Welkom Jan, mooie klokken heb je!

Hallo Jan,

Van harte welkom op het enige echte Horlogeforum van de hele wereld! :sunglasses:

Complimenten voor jouw collectie. Absolute kwaliteit en je kunt er alle kanten mee uit. :ok_hand:

Wat betreft de Explorer ben ik het met je eens, hoewel het echt een fantastisch horloge is. Je zult geen moeite hebben die te verkopen, mits de prijs goed is.

Heel veel plezier wens ik jou toe… en heel veel mooie horloges! :wink:

Groet, Harry.

1 like

Welkom,

Gewoon lekker mee gaan doen. Dan komt het vanzelf goed met je trustlevel.
Mooie collectie.

Van harte welkom hier! :smile: :+1:

Welkom bij groep liefhebbers met 'n TIK.
Zo te zien ben je al besmet met het virus dat hier rond zweeft.
Gr, Theo :sunglasses:

Mijn beste,

Jan, van harte welkom binnen de gelederen van dit energieke HorlogeForum!!
Fraaie collectie horloges heb je. Goed hoor.

Orologio Signaturis Temporis :wink:

Welkom Jan,

Mooie verzameling!:+1:

Jan, welkom op HF.
Mooie collectie!

9100ceb46a924583a104eb64ab39775258928351_hq