Eindelijk, hij is binnen…
Via e-bay (priceyourwatchcominc) in de US een Citizen BL1020-55H (Eco-Drive Perpetual Calendar) gekocht, en slechts 120 euro voor hoeven betalen.
Het heeft een weekje langer geduurd dan verwacht, want het horloge was in Norwegen terecht gekomen (daar kwam ik via Track en Trace achter). De verkoper belde me dezelfde dag nog op en heeft dezelfde dag een nieuw horloge naar het goede adres gestuurd. Echt super!
Een prachtig horloge, vooral de perpetual calendar vind ik geweldig.
Wat ook mooi is, dat als je het horloge onder je trui hebt (en dus geen licht krijgt), dat de seconde wijzer stil gaat staan. Als je je trui aan de kant schuift zie je de seconde wijzer heel snel naar de juist stand lopen.
Het enige waar ik een beetje aan moet wennen is de datum lens boven op het glas. Ik had verwacht dat dat in het glas geslepen zou zijn, maar het ligt echt boven op het glas.
Op de achtergrond mijn resterende bescheiden collectie: een Seiko 5 Automatic en een Seiko Arctura Kinetic.