Nieuwe aanwinst Omega MoonSwatch

Het was niet zo zeer in de rij staan als meer samen met een groep gezellige mensen borrelen in slaapzakken in de stad. Zelfs zonder horloge als resultaat was het extreem leuk. Thanks!

Je kan het denigrerend een “plastic ding” noemen. Ik zie het als een super toffe en zeer onverwachte samenwerking waarvan het resultaat erg leuk is, plus nog eens weinig kost. Whats not to like?

Te laag eigenlijk. Bieden vanaf 25k.

Op de website van Swatch en Omega staat nog geen bericht over verdere online verkopen, alleen dat verkopen binnenkort weer door kunnen gaan in de Swatchshops. Ik vind t prima als ze online worden verkocht, kan ik er nog een paar bestellen.

Het speciale en bijzondere zit hem in mijn ogen in de ongebruikelijk en onverwachte samenwerking en de prijs die voor zo’n leuk horloge wordt betaald, waar nog eens een Omega logo opstaat ook.

Kortom, ik vind het super leuke horloges om te bezitten naast een Omega zonder Swatch Speedmaster. En als je het niet bijzonder genoeg vindt, dan kan je natuurlijk altijd een echte Speedmaster kopen voor 30x zo veel :nerd_face:

Overigens, de band is hetzelfde als de Nasastrap die je kan kopen voor de Speedmaster. Als je bedenkt dat die band 190 euro kost, is het horloge echt extreem goed geprijsd. Het voelt aan als de kast van een speedmaster met scherpe randen, het is alleen erg licht vergeleken met de real deal.

25 likes

Dat kan ik mij ook wel voorstellen ja! Mooi om te horen. Ergens heb ik ook wel spijt denk ik…zeker aangezien ik er gisteren zo dichtbij was. Ik heb gezien hoe ze werden uitgepakt…
Nogmaals, gefeliciteerd!

2 likes

Bij mij ook maar ik heb de indruk dat sommigen een excotisch materiaal verwachten…

Was niet denigrerend bedoelt.
Maar snap je punt
Gefeliciteerd met je NA

Hihi, denk je dat echt?:face_with_hand_over_mouth:

Nope. Is ter plekke meermaals bevestigd. Er komt een nieuwe lading in de shops maar online komen ze niet beschikbaar.

Is dit keramisch/plastic materiaal dat niet?
Ik zal binnenkort er eens wat over proberen te lezen.

Op zich kan de combi interessant zijn.
Keramieksoorten kunnen een hardheid van 8 Mohs halen (Rado), maar die zijn behoorlijk bros.

Plastic is juist behoorlijk te vervormen, maar niet hard.

Met de mix zou je mogelijk een behoorlijk krasvast horloge dat niet snel een gebroken kast krijgt kunnen maken.

1 like

‘Mission to Ur anus’ klinkt toch een beetje fout…

3 likes

Toch niet, nee?

Nope … dat wordt een mission to Amsterdam😎

Alleen daarom al betalen mensen 2300 euro meer dan de andere modellen.

.
.
.
.

Geintje natuurlijk

1 like

Daar hebben ze toch ook een keer in het jaar een parade van in Amsterdam. :clown_face:

Ik vind ze gaaf. Ik hoop zelf een Mars versie te kunnen scoren de komende tijd.

Ik vind het echt verbazingwekkend om te zien hoeveel mensen hiervan wisten, gezien de rij. Kan mij toch niet voorstellen dat het allemaal horloge liefhebbers zijn (want dat is volgens mij niet echt een veel voorkomend ras :sweat_smile:)

3 likes

Haha, geweldig toch dit soort hype’s en verhalen. Ik zie in de eerste foto dat zelfs de handhaving aanwezig was.
Geniet ervan!

1 like

Dat. Maar blijft toch vreemd aangezien de meeste mensen toch met een (fashion) prul om de pols lopen. Dan gaan ze nu ineens popijopi in de rij staan om een goed horloge te kopen. Dus dat zal inderdaad om de hype gaan.

2 likes

Of die nasa band is extreem duur eigenlijk. Wel een toffe band!

5 likes

Uhrforum bericht dat de vanaf 8 april bestelbaar zijn

Oh in Brussel uiteindelijk 6 combi’s en zo’n 10 agenten om in goede banen te leiden. Wel pas vanaf uur of 9.

3 likes

We zullen zien. Wil er zelf ook wel nog wat extra :slight_smile:

1 like

Zelf minimaal eentje. Gisteravond nog zo naïef om te denken dat ik vandaag 10.00 maar in A’dam moest zijn, gelukkig niet gegaan

2 likes